Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba:  Zvieratá - veterinárne indikácie

Půjčila jsem si Biostimul pro našeho psa, který měl natržený dráp. Svítila jsem mu 3x denně 5 minut, za 3 dny měl dráp v pořádku. Psovi se svícení moc líbilo, držel.
Helena Vebrová (Praha 5)
Biostimul je stále v provozu pro všechny členy rodiny i známé - velice se osvědčil i při léčbě jizvy po operaci u našeho psa. Během jednoho týdne se jizva (13 stehů) zcela zahojila. Biostimul byl aplikován poslední tři dny týdne. Mohu doložit fotodokumentací.
Rostislav Kment (Náměšt na Hané)
Komentár Biotherapy:
Hojení jizev po operaci zvířat je poměrně často provázeno komplikacemi, na kterých se podílí především jejich přirozená neochota respektovat tolik potřebný klid a zásady správné hygieny. Zásadním zkrácením doby hojení a následné rekonvalescence pomocí světelné terapie můžeme vzniku komplikací předejít. Výhodou při aplikaci na zvířecí pacienty je i velikost Biostimulu – lze jej snadno schovat do dlaně a zvířátka se pak ošetření nebojí.
Zkušenost se zvířetem – kocour – měl ucpané močové cesty a problémy s močením. Po dvou dnech aplikace biolampy BioStimul naprosto v pořádku – opět super.
Milan Karaman (Ústí nad Labem)
Komentár Biotherapy:
Velmi hezká zkušenost pohotového využití BioStimulu u zvířecích pacientů, která dokumentuje úspěch terapie světlem i u domácích mazlíčků. Světlo totiž pomáhá všemu živému – nejen nám, kteří si (někdy méně, někdy více) hrdě říkáme „homo sapiens”.
Náš leguán měl po celém těle hnědé strupy, byl vyhublý a nežral. Po zahájení terapie se jeho stav zlepšoval, strupy postupně mizely. Dnes, po 1 a půl měsíci, má pokožku zdravou a sám žere. Bez biolampy by určitě chcípnul.
Helena Kachlarová (Bednáreček)
Komentár Biotherapy:
Jak je vidno, při záchraně svého života se jeden z prvních zvířecích pacientů BioStimulu klidně obešel i bez víry v léčebné účinky biolampy. Příčinou vysoké úspěšnosti při léčbě domácích mazlíčků, jak jistě sami uznáte, může být jen skutečná biologická účinnost světelné terapie na živý, tj. lidský i zvířecí organismus.
Lampu BioStimul jsme aplikovali na pejskovi, který si přimrazil v zimě dolní pysk a měl otevřenou ránu. Veškeré namazání ihned olízal. Přistoupili jsme na léčbu světlem a po týdenním nasvěcování byl pejsek vyléčen.
Jarmila Cywková (Orlová - Lutyně)
Komentár Biotherapy:
Účinnost světelné terapie u zvířat, které rozhodně nelze podezírat z respektování pravidla „věř a víra tvá tě uzdraví”, je stejně vysoká jako u lidí. Veselé oči vašeho domácího miláčka vám budou tím nejlepším důkazem.
Biostimul jsem měla krátkou dobu. Můj pes, je mu 13,5 roku, začal mít problémy s páteří v bederní oblasti – měl obtíže při chození. Po telefonátu na konzultační linku Biotherapy jsem začala nasvěcovat doporučená místa a bylo vidět zlepšení a ustoupení bolesti. Začala jsem 2x denně 5 min. stálým světlem 5 dní, dále pulzním 10 dní 2x denně 5 min. problémy ustoupily a pes mi znova běhá, je dobrý. Než jsem začala tyto aplikace, musela jsem ho nosit ven v náručí. Maminku brněla ruka – prsty, v noci je přestala cítit, nasvěcovala je 2x denně 5 min. stálým světlem, po 4 dnech pulzním a po cca 10ti dnech tyto problémy ustoupily.
Jana Hanzlíčková (Výprachtice)
Komentár Biotherapy:
Nepřemýšlejte zdlouhavě o tom, zda se dá na vzniklý zdravotní problém Biostimul použít – ptejte se jen, jak ho správně aplikovat. Jedině díky včasnému dotazu na naši odbornou informační linku je pes paní Hanzlíčkové znovu schopen běhat a nám nezbývá, než jim oběma pogratulovat. Popsaná zkušenost je dalším z celé řady důkazů o vysoké účinnosti univerzální světelné terapie na živé organismy, a to bez rozdílu druhu, věku či pohlaví.
Klient navštívil ordinaci s 3 měsíce starým štěnětem irského vlkodava, s bilaterálními abscesy v místě sedacích hrbolů velikosti pomeranče presentované lokálními otoky kůže a systémovými projevy (subfebrilní stav). Po vzájemné dohodě a vylouční klasické(invazivní a antibiotické) terapie jsme přistoupili k základní protizánětlivé terapii a laseroterapii, resp. lokálnímu nasvěcování přístrojem Biostimul a to 3x denne po dobu 10 minut. Útvary téměř okamžitě zareagovaly centrálním změknutím a ústupem velikosti, až během 3 týdnů zmizely zcela. Po asi 1 měsíci došlo k jednostranné recidivě do třetinové velikosti která však brzy ustoupila pouze po terapii Biostimulem a nyní již cca půl roku je stav bez klinických příznaků včetně jakýchkoliv kožních příznaků, lezí, deformit i jiných pozůstatků.

Klient přišel s klasicky paraplegickým jezevčíkem, onemocnňí bylo několik týdnů staré, protože byl léčen s nesprávnou diagnózou. Po rtg a dalších vyšetřeních byla tato stanovena a klient se rozhodl nepodstoupit myelografické vyšetření ani dekompresní terapii a vzhledem ke stáří procesu byla doporučena a zavedena kombinace konzervativní terapie a alternativních metod (akupunktura a čínská bylinná terapie), včetně fyzioterapie. Vše bylo nakonec doplněno lokálním pravidelným ošetřením přístrojem Biostimul.Stav pacienta se střídavě zlrepšoval i stagnoval, až po 2 měsících se "postoj tuleně" změnil na "postoj opilce" a po dalších 3 měsících je chúze jistější a téměř fyziologická. Výraznou měrou k tomuto stavu jednoznačně přispělo majitelovo pravidelné a neúnavné ozařování přístrojem Biostimul. Rekondice pacientky se díky Biostimulu podstatně urychlila oproti terapii bez jeho použití.

Závěr: Biostimul několikanásobně urychluje léčbu pacientů, tímto si přístroj našel své místo v mé ordinaci a přesto, že jsem využíval již dříve malý laserový stimulační přístroj, myslím, že ho ještě dlouho mít bude a mohu ho všem s klidným svědomím doporučit.
MVDr. Jiří Karlík (Česká Třebová)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015