Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Vysoký krvný tlak

Po několika nasvíceních - snížení krevního tlaku. Dále dobré účinky na rozhýbání prstu, zmírnění bolestí pat.
Jan Vejrek (Velké Poříčí)
Bez vašeho Biostimulu nemůžu být ani jeden den, protože mi pomohl upravit vysoký tlak ze 180/100 na 140/190. Věřím, že když budu pokračovat, nebudu muset brát tolik léků.
Štefan Madunický (Šterusy)
Rameno – zánět. Doktorem doporučen Voltaren. Nepomáhal a bolest neustupovala. Po aplikaci lampičky Biostimul během tří dnů bolest povolila. Mastí budu mazat kocoura. Vysoký krevní tlak – po nasvěcování za čtyři dny klesnul na 135/75. Doktor mi říkal, že mám tlak jako mladá holka! Snížení glykémie z 9,8 na 7,6 za čtyři dny! Super bomba!
Erika Rochlová (Český Těšín)
Komentár Biotherapy:
U obdobných zkušeností je třeba mít na paměti, že prioritu má vždy aplikace na závažnější onemocnění, které často bývá i prapůvodcem obtíží dalších. K těmto onemocněním patří právě diabetes, a tak je jen přirozené, že po jeho zlepšení dochází rychleji i k ústupu dalších obtíží.
Vynikající zkušenosti. Při lékařské prohlídce mi byl zjištěn vysoký krevní tlak – 160/105, nasazeny léky. Hypothylin 1x1, jež jsem neužíval. Po použití lampy Biostimul na krční tepny oboustranně – 2krát denně, se TK upravil, a to na 140/95, nyní TK 115/80 – léky sníženy na poloviční dávku – 1krát 1/2 tbl.
Petr Jungling (Varnsdorf)
Komentár Biotherapy:
Co dodat, snad jen, že gratulujeme. Výrazné snížení dávek léků přináší úlevu pro lidský organismus, a to zejména pro jeho vnitřní orgány (játra, ledviny, žaludek). U aplikace na krční tepny používejte zpočátku biolampu v základním kontinuálním režimu a teprve až po 8–10 aplikacích přejděte na režim pulzní.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015