Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Vlasy - vypadávanie, podpora rastu

Problém s vypadáváním vlasů - využívala jsem kombinace svícení Biostimulem + vlasový set Vlasy+. Během 2 měsíců vlasy podrostly hustým ježkem. Svítila jsem 1x denně, ve volnější dny 2x denně.
Jolana Králová (Olomouc)
Po aplikaci Biostimulu na bolesti krční páteře došlo ke značnému zlepšení. Rovněž Biostimul využívám při oparu na rtu, dochází ke změnšení puchýře. Vlasy mi přestaly vypadávat. Revma v remenním kloubu po nasvícení vždy po několika dnech ustoupí.
Tereza Marková (Krnov)
18.11.2003 jsem byla na besedě u své kamarádky, když tam právě přijel pán, který zrovna prezentoval Biostimul. Byla to opravdu náhoda - vyzkoušel to i na mých ubohých kolenou a já jsem si ten přístroj hned koupila. Výsledky byly velice dobré, hned po 5 aplikacích jsem mohla už lépe chodit a také lépe hýbat rukama. Je mi 84 roků a snažím se, abych trošku lépe chodila. Co by člověk neudělal pro své zdraví. Děkuji moc pěkně firmě, která tento zázrak vyrábí.
Bedřiška Potáčková (Kochířov)
Komentár Biotherapy:
Výsledky moderní léčby prostřednictvím progresivní fototerapie FOTONYX nejsou překvapením je pro laické uživatele, ale dokonce i pro řadu odborníků z řad praktických lékařů. Naštěstí již dnes není tato metoda žádnou popelkou a s prezentací úspěchů této terapie se dnes setkáte prakticky v každém čísle lepších odborných lékařských časopisů.
Manžel dostal na Vánoce set Vlasy+ a od 26. 12. začal aplikovat přesně podle návodu. Po 3 týdnech viditelně rostou vlasy. Po spotřebování druhého balení Vlasy+ je lysina o 3 cm menší a po celé ploše hlavy podrůstají vlasy. Manžel je spokojen a důsledně vyžaduje další balení ...
Jana Gálová (Milotice)
Komentár Biotherapy:
Speciální program Biotherapy Vlasy+, který je dostupný ve 2 variantách – pro muže a pro ženy, je zcela výjimečný svojí komplexností. Při péči o narušené a nadměrně vypadávající vlasy využívá synergického (zesíleného) regeneračního působení světelné terapie v kombinaci s celou řadou biopřípravků. Ucelený program lze využít i jako preventivní prostředek pro zlepšení kvality vlasů a vlasové pokožky.
Je mi 87 let. Jak poslední léta běží, přicházejí i různé zdravotní problémy. Ať už to byla prostata, nízký krevní tlak, bolesti nohou při chůzi, otoky kotníků, artróza ramenních kloubů, kyčelních kloubů a v neposlední řadě cukrovka. Snažil jsem se těmto nepříjemným nemocem čelit různými zaručenými prostředky, nabízenými reklamními agenturami, za které jsem zaplatil několik set korun. Dospěl jsem však k názoru, že to byly vyhozené peníze, protože bolesti a ostatní zdravotní problémy trvaly dál. Měl jsem však nakonec přeci jen štěstí a to v podobě koupě zázračného přístroje. Je to BioStimul, systém světelné terapie, světlo, které léčí. Vlastním ho již tři měsíce a výsledky jsou vynikající. Nízký tlak, který mě provázel několik let závratěmi a točením hlavy, jsem aplikacemi tohoto přístroje odstranil za tři neděle. Nyní mám krásný krevní tlak 120 - 125 na 60 - 70. Podařilo se mi také vyřešit problémy s prostatou, kdy jsem musel jít za noc 3-4x na záchod a nyní pouze jedenkrát. Tohoto výsledku jsem docílil za jeden a půl měsíce. Za dva a půl měsíce jsem se zbavil bolestí při chůzi. Předtím jsem po 200 - 400m chůze musel zastavit, abych mohl po určité době v chůzi pokračovat. Dobré výsledky jsem zaznamenal při aplikaci na posílení imunity, při poruše spánku. Po užití přístroje 5 minut před spaním jsem mohl ovlivnit můj do té doby neklidný spánek. Zlepšil se mi také stav vlasů, které mi již začaly řídnout. Po třiceti aplikacích mám vlasy jako před lety. Nejvíce si však cením výsledku, kdy se mi podařilo snížit glykemii v krvi. Můj stav 18.8.2003 měl hodnotu 9,9. 14.11.2003 to bylo již 14,8 a při poslední kontrole se mi podařilo snížit hodnotu cukru v krvi na 5,3. Velkým dílem mi k tomu pomohlo kromě zpřísnění diety i aplikace BioStimulu. Vzhledem k tomu, že přístroj mohu použít v 86 případech zdravotních problémů, je to přístroj k nezaplacení a mohu jej každému doporučit.
Antonín Lichtenberg (Ostrov)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015