Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Tenisový lakeť

Biostimulem jsem léčila tenisový loket pravé ruky. Léčba Biostimulem: 30.1.-8.2.2007 střídavě 5minut pulzní + 5 minut kontinuální přímo na postižené místo, 10 aplikací + BioGel. Kost vřetení a loketní, krční páteř - 10 aplikací po deseti minutách na dané místo. Vyjádření léčeného (Jiří Bzenecký): Léčba mi pomohla, snášel jsem ji bez problémů. 20 let mě trápila bolest zad, záda 4 mm vychýlená ploténka, pojídal jsem spoustu léků na bolesti i léčbu.
V 11/2006 - problém tenis. loket
11/2006 - vybral léčbu galadrink fast
12/2006 - -//- forte
1/2007 - pracoval s bandáží na loktu
Od 30/1 - 07 - 8/2-07 jsem mu provedla léčbu Biostimulem + pulsní magnetoterapii. Po 6 aplikaci bez bolesti - loket stále bandážuje. Mně i vnukovi Biostimul velice pomohl při uvolnění těžkých hlednů při onemocnění černým kašlem v době 6/1 - 30/1 -07. Mně je 60 let a vnukovi 15 let Děkujeme za vynikajíci léčebný přístroj.
Ludmila Bzenecká (Uherčice 317)
Používám Biostimul v rehabilitační praxi, ústup bolestí svalových, kloubních, rychlá odeznění hematomů, zhojení ran po operacích, řezné rány, ekzémy. Osobní – vyléčení syndromu karpálních tunelů, epicondilitidy, premenstruační syndrom, únava svalů.
Hana Vondálová (Ostružná)
Pomohlo mi to na kožní problémy – akné, plíseň na dolní končetině. Dále při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy. Mamince – pomoc od bolestí s tenisovým loktem, bolestí zad a při nachlazení.
Vladimíra Dušková (Dačice)
Komentár Biotherapy:
Široka terapeutická účinnost Biostimulu je dána principem působení světelné energie na buňky. Zjednodušeně řečeno Biostimul neléčí, ale účinně dodává oslabeným buňkám chybějící energii. Ty pak dokáží rychle regenerovat a obnovit svoji funkci a následně problém vyřešit tak, jak to po většinu našeho života dělají v době, kdy jsme zdraví ...
Po dvou dnech osvitu pominula bolest tenisového loktu. U tříletého kluka vyléčen zánět středního ucha - a to již po 2 delších aplikacích ...
Ivo Kowalski
Komentár Biotherapy:
Opět jeden z důkazů univerzálního působení tohoto druhu terapie, která zásadním způsobem nerozlišuje, zda se jedná o dětský nebo dospělý organizmus. Doslova a do písmene nás může tato šetrná neinvazivní terapie provázet při řešení širokého okruhu zdravotních obtíží od narození až do důchodu ...
Dne 6. 8. 2002 byla dcerou zakoupena biolampa Biostimul. 12. 8. jsme učinili návštěvu v rodině, když dcera měla vyléčený zánět dutin a její otec po šesti dnech konečně mohl vstát bez bolesti a bez berlí z válendy. 9. 9. další návštěva - zeťák ukázal vyléčený tenisový loket a červené žilky v obličeji. S úspěchem se léčí celá rodina a 77letý děda skáče jako zajíc.
Josef Javora (Pohořelice u Zlína)
Komentár Biotherapy:
Náš komentář Jediné, co opravdu musíte udělat, aby vám biolampa pomohla, je používat ji. To dokazuje i popsaný úspěšný model – „léčí se celá rodina“. Uvedená zkušenost je jednou z mnoha, které dokazují oprávněnost příměru: „Biostimul – alternativní lékárnička pro celou domácnost“. U seniorů doporučujeme s ohledem na pomalejší biologickou odezvu organismu přiměřeně prodloužit aplikační dobu (o cca 1/3–1/2 běžně doporučované doby).

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015