Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Mechanické poškodenie svalov

Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.
Pavel Hepnar (Břest)
Biostimul užívám prakticky na všechny problémy, ať už povrchového či vnitřního rázu. Též ho využívám k utužování organismu - svícením na doporučené body. Pomohl mi a pomáhá od případů drobných škrábanců a zacelování jizev až k problémům, týkajícím se mé profese, to znamená drobných úponových bolestí, zánětů a svalových potíží. To nejskvělejší na tom ale je, že nepomáhá jenom mně, ale celé mojí rodině, proto jich už máme několik!
Tomáš Dvořák
Syn si na prázdninové brigádě udělal úraz u lisu. Prst krvácel, byl oteklý, škubalo v něm a syn byl pobledlý. Po čtvrt hodině při cestě autem domů a 10 minutách aplikace Biostimulu pulzním režimem, měl v obličeji přirozenou barvu a s úsměvem a údivem pohyboval prstem a řekl, že ho už nebolí. Oba jsme byli příjemně překvapeni a druhý den i mistrová v práci.
František Krčmář (Lanškroun)
Při fotbalovém utkání se mi natrhl pravý lýtkový sval. Dle lékaře záležitost zhruba 21 dní léčení klidem. Pravidelná aplikace Biostimulem a zábaly rašelinou. Pan doktor byl šokován po týdenní kontrole stavem vyléčení. Neuvěřitelné.
Petr Beneda (Rokycany)
Manžel měl 8. 6. 2003 těžký úraz. Zřítila se pod ním zeď a po hlavě spadl do hromady cihel: těžký úraz hlavy – 8 cm hluboká rána (17 stehů), otevřená vykloubenina dvou prstů levé horní končetiny a vykloubenina dalších dvou prstů pravé horní končetiny (prsty v článcích byly obrácené opačným směrem), těžká zhmožděnina krční páteře a další četné odřeniny a zhmožděniny v obličeji i jinde na těle. Všechny otevřené rány se mu špatně hojí a hnisají. Po ošetření v nemocnici byl manžel pod sedativy, takže jsme začali aplikovat Biostimul až druhý den ráno, ale stehy již byly zapálené a podlité hnisem, pulzovalo v nich, objevila se celkem vysoká teplota 38 °C. Svítili jsme na postižená místa v hodinových intervalech po pěti minutách asi 4krát. Tenze povolila, teplota klesla na 37 °C, hnis se přestal tvořit. Další dny jsme svítili 3krát denně po pěti minutách. Při kontrole po třech dnech nechtěl ošetřující lékař věřit, že se rány tak dobře hojí. Po sedmi dnech, když mu vytahovali stehy, měl jizvy již velmi dobře zacelené, bez otoků, stroupky teninké jak papír se bez viditelných jizev slouply. Po 14 dnech od úrazu se manžel se synem pokoušel hrát tenis a celkem úspěšně. Nikdo z přítomných mu nevěřil, že utekl hrobníkovi z lopaty.
Mgr. Alice Štullerová (Prostějov)
Komentár Biotherapy:
Co dodat? Snad jen vyzdvihnout správný postup při použití Biostimulu, který byl aplikován až po odeznění vlivu sedativ, která mohou (podobně jako alkohol) snižovat účinky terapie. Pokud si to nevyžádají okolnosti, jako v tomto případě, je lepší u ran sešitých stehy odložit aplikaci biolampy až na dobu po jejich odstranění. Předejdete tak nepříjemnostem spojeným s jejich odstraňováním, pokud vlivem rychlejšího zhojení tzv. „zarostou”.
Bratr Radek hraje místní volejbalovou ligu. Měl vyvrtnutý kotník a naražené koleno. Seděl, učil se a svítil, svítil a svítil. Další týden při zápase měl zase bolest v kotníku a po nasvícení mohl opět druhý den hrát . DÍKY BIOSTIMULU!
Lucie Miskaříková (Kelč)
Komentár Biotherapy:
Použití Biostimulu v oblasti sportu patří k nejčastěji uváděným a dokumentovaným zkušenostem. Aktivní sportovci oceňují jak jeho mobilitu, která umožňuje aplikovat Biostimul přímo na místě, neprodleně po vzniku poranění, tak i možnost následné léčby v klidu domova, bez nutnosti dojíždět ke sportovnímu či praktickému lékaři.
Je toho hodně: blokování krční páteře – mírně ustupuje, léčba plísně nehtu – je u konce, syn po autonehodě – zranění je úspěšně vyléčeno, pokousání od psa - do 3 dnů zahojeno, řezná rána nožem, zranění porcelánem – do 4 dnů zahojeno. Biostimul je skvělý, jsem spokojená ...
Stanislava Ročková (Bystřice p.H.)
Komentár Biotherapy:
Dokážete si představit účinnějšího „domácího lékaře”? Navíc je na místo i spotřebu energie nenáročný, nárazu odolný a na obsluhu absolutně jednoduchý. Čím dříve na postižené místo Biostimulem posvítíte, tím dříve Vám bude lépe.
Sousedku na chalupě pokousali psi - stehno, lýtko. Po týdenní terapii pomocí Biostimulu se jí rána pěkně vyhojila.
Ota Válek (Bratislava)
Komentár Biotherapy:
Rychlého efektu "vyhojení" rány po pokousání psa, které se obvykle vzhledem k povaze takto vzniklých ran obtížně hojí, bylo dosaženo především díky kombinovanému biostimulačnímu a protizánětlivému efektu Biostimulu. Několikatýdenním pokračováním v léčebné terapii i po bezprostředním zhojení rány lze navíc preventivně zabránit vzniku jizev, případně k odstranění (zneviditelnění) jizev již existujících.
Při fotbalovém zápase jsem si natáhl sval na levé noze. Běžná léčba dle předcházejících zkušeností trvala zhruba 1 měsíc, při pravidelném nasvícení Biostimulem 2x denně se léčba zkrátila o tři týdny, kdy jsem mohl vyzkoušet zatížení svalu na tenisu. Doporučuji.
Petr Beneda (Rokycany)
Komentár Biotherapy:
Díky obdobným výborným zkušenostem s urychlením doby léčby, která se v průměru zkrátí o 1/3 až 1/2 běžné doby, je Biostimul u sportovců velmi oblíbený a stává se postupně nedílnou součástí jejich základní výbavy. Tomu výrazně napomáhá i možnost využití Biostimulu(accu) + s integrovanými nabíjecími akumulátory a se zvýšenou aplikační účinností.
Natažený ramenní sval. Velmi bolestivé. Večer po nasvícení se mi bolest zvýšila... Šel jsem spát a ráno jsem byl překvapen - žádná bolest, normální pohyblivost. To vše díky Biostimulu! Ještě dodatek – večer jsem neudržel sklenici v ruce.
Karel Koubek (Brno)
Komentár Biotherapy:
Přechodné zvýšení bolestivosti není při léčbě postižení pohybového aparátu nic neobvyklého. V podstatě se jedná o odezvu léčebného procesu v poškozené tkáni. Pokud by však zvýšená bolestivost po aplikaci přetrvávala po delší dobu, doporučujeme používání světelné terapie na pár dní přerušit.
Po pádu na chodník jsem ihned začala aplikovat Biostimul. Rány se okamžitě zatáhly a bolest mírně ustoupila.
Dagmar Bernardová (Praha 8)
Komentár Biotherapy:
Pokud je BioStimul po ruce, pak nezbývá než doporučit, jako u mnoha podobných zkušeností, svítit co nejdříve. U akutních bolestivých stavů můžeme provádět několik aplikací po sobě, dokud bolest neustoupí.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015