Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Problémy s prostatou, prostata

Biostimul som už doporučil svojim trom priateľom, ktorí sú mi veĺmi vdační. Pomáhame si vzhĺadom na svoj vek 67 rokov zmierniť problémy s prostatou a vysoký krvný tlak. Máme výborné výsledky.
Albín Kohajda (Brezová pod Bradlom)
Biostimul mě zmírnil problémy s prostatou. Dále ho používáme s manželkou na bolesti hlavy a zubů, kde nám také moc pomáhá.
Josef Loučný (Leština)
Biostimul používám na obtíže s prostatou. Po dvou měsícíh ozařování v rozkroku 2x20 minut - zlepšení.
Bohumil Neča (Milonice č.52)
Lépe spím a cítím se celkově lépe. Svícení bodu 16 na holeni, zlepšení močení (prostata). Mému synovi Pavlovi zmizela modřina a zmenšily se bolesti nohy (je fotbalista).
Pavel Chládek (Rybniště)
Komentár Biotherapy:
U takového druhu obtíží, jakými jsou poruchy spánku nebo problémy s močením, lze s úspěchem využít jednoduché a časově nenáročné působení na tzv. akupunkturní oblasti. Pro zjednodušení a maximální dostupnost tohoto druhu terapie pro nejširší vrstvu běžných uživatelů biolampy jsme pro vás v návodu k obsluze vybrali dvě desítky těch nejdůležitějších oblastí, vhodných ke stimulaci červeným polarizovaným světlem BioStimulu. K tomuto druhu terapie přistupujeme především u těch obtíží, kdy není možné provádět aplikaci biolampy přímo na jejich zevní projev. Naopak u sportovních úrazů je včasná aplikace přímo na postižená místa zárukou velmi rychlého ústupu bolesti a především snížení rizika vzniku velkého otoku.
Je mi 87 let. Jak poslední léta běží, přicházejí i různé zdravotní problémy. Ať už to byla prostata, nízký krevní tlak, bolesti nohou při chůzi, otoky kotníků, artróza ramenních kloubů, kyčelních kloubů a v neposlední řadě cukrovka. Snažil jsem se těmto nepříjemným nemocem čelit různými zaručenými prostředky, nabízenými reklamními agenturami, za které jsem zaplatil několik set korun. Dospěl jsem však k názoru, že to byly vyhozené peníze, protože bolesti a ostatní zdravotní problémy trvaly dál.
Měl jsem však nakonec přeci jen štěstí a to v podobě koupě zázračného přístroje. Je to BioStimul, systém světelné terapie, světlo, které léčí. Vlastním ho již tři měsíce a výsledky jsou vynikající. Nízký tlak, který mě provázel několik let závratěmi a točením hlavy, jsem aplikacemi tohoto přístroje odstranil za tři neděle. Nyní mám krásný krevní tlak 120 - 125 na 60 - 70. Podařilo se mi také vyřešit problémy s prostatou, kdy jsem musel jít za noc 3-4x na záchod a nyní pouze jedenkrát. Tohoto výsledku jsem docílil za jeden a půl měsíce. Za dva a půl měsíce jsem se zbavil bolestí při chůzi. Předtím jsem po 200 - 400m chůze musel zastavit, abych mohl po určité době v chůzi pokračovat.
Dobré výsledky jsem zaznamenal při aplikaci na posílení imunity, při poruše spánku. Po užití přístroje 5 minut před spaním jsem mohl ovlivnit můj do té doby neklidný spánek. Zlepšil se mi také stav vlasů, které mi již začaly řídnout. Po třiceti aplikacích mám vlasy jako před lety.
Nejvíce si však cením výsledku, kdy se mi podařilo snížit glykemii v krvi. Můj stav 18.8.2003 měl hodnotu 9,9. 14.11.2003 to bylo již 14,8 a při poslední kontrole se mi podařilo snížit hodnotu cukru v krvi na 5,3. Velkým dílem mi k tomu pomohlo kromě zpřísnění diety i aplikace BioStimulu.
Vzhledem k tomu, že přístroj mohu použít v 86 případech zdravotních problémů, je to přístroj k nezaplacení a mohu jej každému doporučit.
Antonín Lichtenberg (Ostrov)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015

 
404 Not Found