Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Prechladnutie

Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.
Pavel Hepnar (Břest)
Přístroj Biostimul používám zejména při bolestech bederní a krční páteře, na kolenní klouby, při nachlazení. Nejvíce však jako prevenci přes akupunkturní body. Biostimul je mým (naším) domácím lékařem.
Ing. Bedřich Štěpánek (Němčice)
15 let ucpané dutiny, nemohl jsem dýchat nosem, po čtyřech dnech aplikace 3x denně 10 minut se mi spustila rýma a začal jsem dýchat nosem. Perfektní!
Rudolf Burian (Sadská)
Svícením na akup. body u dětí řešíme problémy s nachlazením, bolestí v krku, kašel. Problém vyřešen. Pooperační jizvy - urychlení hojení, jizva je měkká. Biostimul pomáhá i v dalších případech: popáleniny, opary, tlak v uších. Jsem spokojena, nečekaná úleva. Děkuji.
Anna Maňáková (Velká nad Veličkou)
Nachlazení, bolesti hlavy, rýma a bolesti všech zubů. Nasvěcování dutin, kořen nosu, strany krku. Denně 3x nasvícení Biostimulem, už po prvním dnu úleva od bolesti, částečné uvolnění nosu. 3 dny stačilo svítit a byla jsem opět v pořádku. Vřelé díky!
Božena Špalková (Buchlovice)
Komentár Biotherapy:
Při silném nachlazení bývá příčinou vzniku bolestivých stavů zastření nosních a čelních dutin. Při správné a včasné aplikaci Biostimulu na více místech v souladu s popsanou zkušeností se vytoužená úleva dostaví obvykle velmi rychle ...
Pomohlo mi to na kožní problémy – akné, plíseň na dolní končetině. Dále při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy. Mamince – pomoc od bolestí s tenisovým loktem, bolestí zad a při nachlazení.
Vladimíra Dušková (Dačice)
Komentár Biotherapy:
Široka terapeutická účinnost Biostimulu je dána principem působení světelné energie na buňky. Zjednodušeně řečeno Biostimul neléčí, ale účinně dodává oslabeným buňkám chybějící energii. Ty pak dokáží rychle regenerovat a obnovit svoji funkci a následně problém vyřešit tak, jak to po většinu našeho života dělají v době, kdy jsme zdraví ...
S Biostimulem jsem velmi spokojená, protože jej celá má rodina skoro denně používá. Hlavně ho užíváme na různá nachlazení, jako třeba rýma (do 3 dnů mizí), bolení hlavy, bolení v krku (bolest okamžitě přestává), zablokování krční páteře (díky mé profesi na to dost často trpím) – po nasvícení 10-15 min. se mi krásně uvolní a mohu opět otáčet hlavou.
Hana Janoutová (Jílové)
Komentár Biotherapy:
Nelze, než paní Janotové poblahopřát! Správnou preventivní aplikací BioStimulu, jak při bolestivých stavech, tak při klasickém nachlazení či na sice běžné, ale zato často se opakující potíže, vyloučila zbytečnou konzumaci obvyklých tablet. Biolampa tak opět dokázala, že je více než úspěšnou alternativou konzumace léků, které navíc svými vedlejšími účinky často zbytečně zatěžují léčený organismus.
Úžasně pomáhá na posílení imunity, od té doby co jí mám, nevím co je nachlazení, chřipka, angína aj. Dále bezvadně pomohla na spáleniny, bolavé nohy, klouby, kuří oka, ekzémy atd. Bezvadná věc, vřele doporučuji!
Jarmila Douchová (Humpolec)
Komentár Biotherapy:
Tento druh zkušeností přímo svádí k parafrázování okřídleného sloganu z filmu Limonádový Joe : „ … bolavé rány, klouby, kuří oka – vše vyléčí … BioStimul”. Pokud se však pokusíme o serióznější pohled na popsanou zkušenost, budeme s největší pravděpodobností překvapeni, jak blízko realitě vlastně uvedený slogan je. Většina popsaných obtíží je ve skutečnosti jen vnějším projevem narušené rovnováhy v lidském organismu. Pokud však dokážeme ve správnou dobu a na správné místo dodat to správné množství energie v takové podobě, jakou dokáže živý organismus využít, pak už se o obnovení rovnováhy (tj. uzdravení) dokáže obvykle postarat organismus sám. Mnohokrát prověřené pravidlo, které říká, že v jednoduchosti je síla, platí i v tomto případě.
Začínající rýma, nachlazení a bolesti hlavy – to vše mně po okamžité aplikaci Biostimulu rychle ustupuje. Děkuji za tento skvělý výrobek.
German Kopp (Hradec Králové)
Komentár Biotherapy:
Včasnou nebo ještě lépe preventivní aplikací BioStimulu můžeme účinně potlačit nachlazení a podobné problémy dříve, než nám jejich první příznaky začnou znepříjemňovat život. Nezapomínejte proto svoji biolampu doma, ale mějte ji pokud možno stále při sobě, abyste ji mohli použít vždy, když to bude třeba.
Nachlazení – po 3-4 dnech svícení jsme bez rýmy i kašle. Bolesti kloubů a zad odcházejí po 1-2 aplikacích a rozseklý ret + odřeniny se po 3-4 aplikacích zneviditelňují.
Jana Moudrá (Ústí nad Labem)
Komentár Biotherapy:
Máte podobné problémy? Tak jen sviťte – čím dříve, tím lépe a v případě prvních příznaků nachlazení to platí dvojnásob! Nejen tato zkušenost potvrzuje, že včasnou aplikací biolampy můžete počínající onemocnění zastavit hned v jeho zárodku a nemoc nemusí vůbec propuknout.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015