Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Podpora imunity

Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.
Pavel Hepnar (Břest)
Biostimul užívám prakticky na všechny problémy, ať už povrchového či vnitřního rázu. Též ho využívám k utužování organismu - svícením na doporučené body. Pomohl mi a pomáhá od případů drobných škrábanců a zacelování jizev až k problémům, týkajícím se mé profese, to znamená drobných úponových bolestí, zánětů a svalových potíží. To nejskvělejší na tom ale je, že nepomáhá jenom mně, ale celé mojí rodině, proto jich už máme několik!
Tomáš Dvořák
Svítila jsem si na solar plexus a střed hrudníku - poprvé - přestala jsem být unavená, krásně se mi pracovalo. Opravdu mám zatím jen malinko zkušeností, protože právě začínám, ale mám radost, že jsem se s „myšičkou“ setkala.
Tomáš Dvořák
V kombinaci Biostimulu s biokosmetikou zlepšení dětského atopického ekzému, dále uvolnění čelních dutin a horních cest dýchacích a po stimulaci solaru plexus rychlá rekonvalescence po virozách.
Mgr. Petr Julíček (Brno)
Má 7letá dcera měla od 2. měsíce života atopický ekzém, alergie a velmi oslabenou imunitu. Od 3 let velmi silné astma s 1-2 astmatickými záchvaty týdně. 12. 9. jsme začali aplikovat Biostimul na pravou ruku, na akupunkturní bod mezi palcem a ukazovákem. A pod pravým kolenem zezadu nohy. Vše 2krát denně 5 min. Během tří měsíců aplikace pouze 2krát záchvat, dávky léků sníženy na polovinu, celkový stav lepší. Potvrzeno dětským doktorem a z imunologie.
Jaroslav Řezáč (Milovice)
Komentár Biotherapy:
Nezbývá než gratulovat. Nejen k výsledkům terapie, ale i k přístupu ošetřujícího lékaře. Nastolení optimálního modelu, tj. spolupráce alternativní a klasické medicíny, nepochybně přispělo ke značnému úspěchu terapie. Výhodou dětského organizmu je i to, že reaguje v daleko kratším čase a jeho odezva bývá obvykle daleko silnější, než u dospělých.
Jeden den svícení mi pomohl k velkému odhodlání. Zamilovala jsem se a pořád jsem nevěděla, na čem jsem, protože onen chlapec mě pořád bral jako dobrou kamarádku. Po krátkém svícení na solar plexus jsem zažila pocit uvolnění, klidu a rovnováhy. Konečně jsem se odhodlala mu napsat, co k němu cítím. Ať dostanu jakoukoli odpověď, vím, že to nebude bolestivé. Lampička mi dopomohla k nalezení víry sama v sebe. Věřím, že tento geniální přístroj přinese mnoha lidem zdraví, klid a světlo lásky.
Renata Letochová (Dubňany)
Komentár Biotherapy:
Víra v BioStimul je to, co mají všichni autoři svých vlastních příběhů společné. Jak je vidno, tak „lampička“ dokáže více než jen potlačit fyzickou bolest nebo zacelit povrchové rány. V každém případě pisatelce této zkušenosti držíme, a doufáme, že ne sami, všechny palce! No, a pokud se s námi v budoucnosti podělí o své další zkušenosti, tak se možná i dovíme, jak to všechno nakonec dopadlo.
Dcerka má 1,5 roku pooperační jizvu na krku. Po dvou nasvíceních se jizva zmenšila a zjemnila. Druhé, osmileté dceři, nasvěcuji solar (posílení organismu) denně ráno a pociťuje teplo.
Charlotta Junglingová (Varnsdorf)
Komentár Biotherapy:
Aplikace biolampy na dětský organismus přináší obvykle rychle viditelné výsledky. Výhodou je i to, že díky rychlejší biologické odezvě můžeme k dosažení optimálního efektu zkrátit aplikaci o zhruba 1/3–1/2 běžně doporučované doby. U starších zanedbaných jizev je kromě trpělivosti velice důležitá především pravidelnost aplikace. Pociťované vnitřní teplo je zřetelným a praktickým důkazem reakce organismu na světlo BioStimulu.
Úžasně pomáhá na posílení imunity, od té doby co jí mám, nevím co je nachlazení, chřipka, angína aj. Dále bezvadně pomohla na spáleniny, bolavé nohy, klouby, kuří oka, ekzémy atd. Bezvadná věc, vřele doporučuji!
Jarmila Douchová (Humpolec)
Komentár Biotherapy:
Tento druh zkušeností přímo svádí k parafrázování okřídleného sloganu z filmu Limonádový Joe : „ … bolavé rány, klouby, kuří oka – vše vyléčí … BioStimul”. Pokud se však pokusíme o serióznější pohled na popsanou zkušenost, budeme s největší pravděpodobností překvapeni, jak blízko realitě vlastně uvedený slogan je. Většina popsaných obtíží je ve skutečnosti jen vnějším projevem narušené rovnováhy v lidském organismu. Pokud však dokážeme ve správnou dobu a na správné místo dodat to správné množství energie v takové podobě, jakou dokáže živý organismus využít, pak už se o obnovení rovnováhy (tj. uzdravení) dokáže obvykle postarat organismus sám. Mnohokrát prověřené pravidlo, které říká, že v jednoduchosti je síla, platí i v tomto případě.
Tříletá dcera – těžký atopik s potravinovou alergií – hojení ekzému, zatahování krvácejících ran. Šestiletý syn – bronch. astma, porucha imunity – tlumení kašle, uvolnění hlenů. Já – úraz hlavy a krční páteře – bolesti hlavy, zad, brnění horních i dolních končetin, pocity na zvracení, závratě – po používání ústup bolesti po 3 dnech aplikace. Používáme Biostimul od 10. 12. 2002.
Jitka Ročňová (Miřetice u Hlinska)
Komentár Biotherapy:
Pokud budete někdy váhat nad tím, zda je pro váš konkrétní problém terapie polarizovaným světlem vhodná, pak je třeba si uvědomit, že správně položená otázka nezní zda ano či ne, ale pouze „jak?”! Mějte na paměti, že zázraky se nedějí a pokud ano, tak jen a jen ve vašem vlastním těle. To si za pomoci energie dodané BioStimulem dokáže s problémem nejlépe poradit samo.
Při zvedání těžkého břemene u mě došlo k zablokování zad. Po hodinovém krouživém svícení a následné aplikaci gelu bolest postupně ustoupila. Asi za 2 hodiny po této příhodě jsem bez větších bolestí absolvovala 4 km chůze. Lampičku používá celá rodina na veškeré zdravotní neduhy, ale hlavně preventivně na posílení imunity a odbourání stresu.
Zdeňka Čekanová (Hodonín)
Komentár Biotherapy:
Čím častěji budete mít po ruce BioStimul, tím méně bude vaše rodina nucena navštěvovat lékařské ordinace. Při využití biolampy k preventivnímu působení na podporu imunity doporučujeme stimulaci v oblasti podbřišku a středu hrudníku. Obě místa patří mezi energetická centra našeho těla a napomáhají k harmonizaci jeho činnosti. A nezapomeňte, že při aplikaci na uvedená centra je pro dosažení požadovaného efektu zcela dostačující použití kontinuálního režimu při dodržení základní aplikační doby 5 minut.
Během své dnes již téměř 30leté praxe v psychoenergetice a léčitelství jsem se setkal s mnoha způsoby léčby a samoléčby. Zmíním se pouze o léčebných účincích světelné terapie, neboť mi rukama prošla řada bioptronových a jiných lamp, jejichž léčebná účinnost byla opět různá. Obecně se dá ale říci, že světelná terapie je poměrně slušně účinná, a to zejména proto, že je to terapie organismus šetřící, nepůsobí na organismus destruktivně a je proto vhodná také pro děti a starší lidi. Prototyp biolampy podobné Biostimulu používám již 12 let, poměrně se značným úspěchem, a to zejména pro léčbu alergií u dětí, různých bolestivých stavů, ekzémů – zejména svědivých, všech atopických ekzémů, pro podporu imunity, migrén, akutních zánětlivých stavů, revmatických potíží, svalových bolestí apod. Postupně jsem vypozoroval, že pokud se používá Biostimul s pulzním režimem a pozvolným pohybem ve směru otáčení hodinových ručiček, dochází znatelně rychleji k utlumení bolesti, svědění a zklidnění. Pokud se Biostimulem otáčí proti směru chodu hodinových ručiček, tedy doleva, může se bolest krátkodobě vybudit, ale lze toho úspěšně využít pro stimulaci například ochrnutí, zmenšení otoků, zlepšení pohybů a jeho koordinace, což lze využít pro podporu léčby například roztroušené mozkomíšní sklerózy a podobných stavů. Návod, který je k přístroji dodáván, je velmi odborně fundovaný i pro laiky, pro které je přístroj zejména určen, a je dostatečně vyčerpávající. Přístroj, který je příznivě cenově dostupný, je pro širokou veřejnost velmi vhodný, a to jako dobrá podpůrná terapie pro léčbu stanovenou lékařem, kterého ale samozřejmě nemůže nahradit.
Jaroslav Kůta (České Budějovice)
Komentár Biotherapy:
Tato 12letá zkušenost s léčbou prostřednictvím polarizovaného světla biolampy nepotřebuje žádný komentář a velmi kladné hodnocení našeho BioStimulu nás nesmírně potěšilo. Neméně potěšitelný je i fakt, že světelná terapie je dnes již všeobecně uznávanou léčebnou a preventivní metodou, a to pro odborníky jak z oblasti alternativních, tak i klasických metod léčby.
Je mi 87 let. Jak poslední léta běží, přicházejí i různé zdravotní problémy. Ať už to byla prostata, nízký krevní tlak, bolesti nohou při chůzi, otoky kotníků, artróza ramenních kloubů, kyčelních kloubů a v neposlední řadě cukrovka. Snažil jsem se těmto nepříjemným nemocem čelit různými zaručenými prostředky, nabízenými reklamními agenturami, za které jsem zaplatil několik set korun. Dospěl jsem však k názoru, že to byly vyhozené peníze, protože bolesti a ostatní zdravotní problémy trvaly dál.
Měl jsem však nakonec přeci jen štěstí a to v podobě koupě zázračného přístroje. Je to BioStimul, systém světelné terapie, světlo, které léčí. Vlastním ho již tři měsíce a výsledky jsou vynikající. Nízký tlak, který mě provázel několik let závratěmi a točením hlavy, jsem aplikacemi tohoto přístroje odstranil za tři neděle. Nyní mám krásný krevní tlak 120 - 125 na 60 - 70. Podařilo se mi také vyřešit problémy s prostatou, kdy jsem musel jít za noc 3-4x na záchod a nyní pouze jedenkrát. Tohoto výsledku jsem docílil za jeden a půl měsíce. Za dva a půl měsíce jsem se zbavil bolestí při chůzi. Předtím jsem po 200 - 400m chůze musel zastavit, abych mohl po určité době v chůzi pokračovat.
Dobré výsledky jsem zaznamenal při aplikaci na posílení imunity, při poruše spánku. Po užití přístroje 5 minut před spaním jsem mohl ovlivnit můj do té doby neklidný spánek. Zlepšil se mi také stav vlasů, které mi již začaly řídnout. Po třiceti aplikacích mám vlasy jako před lety.
Nejvíce si však cením výsledku, kdy se mi podařilo snížit glykemii v krvi. Můj stav 18.8.2003 měl hodnotu 9,9. 14.11.2003 to bylo již 14,8 a při poslední kontrole se mi podařilo snížit hodnotu cukru v krvi na 5,3. Velkým dílem mi k tomu pomohlo kromě zpřísnění diety i aplikace BioStimulu.
Vzhledem k tomu, že přístroj mohu použít v 86 případech zdravotních problémů, je to přístroj k nezaplacení a mohu jej každému doporučit.
Antonín Lichtenberg (Ostrov)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015