Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Opary (herpes)

Biostimul používá celá naše rodina, stále je v permanenci. Nedovedu si představit, že bych jej neměla. Opar zmizí po 2x10 minutách nasvícení, spálenina od spirály – za týden jsem neměla ani jizvu. Je to prostě zázrak a já vám za to děkuji.
Milada Kmentová (Náměšť na Hané)
Komentár Biotherapy:
Zázraky neexistují, alespoň ne v případě účinků Biostimulu! Většina tzv. "zázračných" uzdravení snadno nalezne zdůvodnění v některé z mnoha set odborných studií, které jsou v posledních letech čím dál tím častěji publikovány i u nás. Důkazem toho je i vznik nového specializovaného lékařského oboru – fotonické medicíny.
Moje první zkušenost byla skvělá – ihned v začátku jsem zažehnala opar, bolesti hlavy! Po návštěvě stomatologa jsem měla natržený koutek – po 5minutovém nasvícení nepříjemná bolest zmizela. Nasvěcuji dnu – chová se ke mně hezky – nebolí! Dceři zmizely praskance na hřbetě rukou a po volejbale (zápase i tréninku) si úspěšně svítí záda.
Hana Vajnlichová (Praha 5)
Komentár Biotherapy:
Rychlé výsledky po první terapii jsou tou nejlepší zkušeností a jistě i motivací k pravidelnému aplikování biolampy BioStimul. Přidáte-li k tomu ještě jednoduché a bezpečné používání, pak je celkem logické, že se biolampa stále častěji stává první volbou při potlačování všech běžných zdravotních obtíží. Pokud však máte v domácnosti aktivního sportovce, pak se smiřte s tím, že jedna rozhodně stačit nebude a dříve nebo později budete, díky nadměrnému vytížení vaší biolampy, přinuceni k nákupu biolampy druhé!
Mám zkušenosti jen ty nejlepší, zklidní atopický ekzém, zacelí rány, zahojí opary, odhojí akné během půl hodiny.
Jana Buchtová (Ústí nad Labem)
Veškeré moje kloubní problémy po nasvěcování ustanou. Rychlé vyléčení mojí matky, která měla opar na zádech a rameni, léčba trvala pouze 4 a půl týdne bez komplikací a bez teplot a doma. Vzhledem k tomu, že jí je 89 roků, to je veliký úspěch.
Eva Langrová (Štěpánov)
Muž 69 let – zánět močového měchýře a močových cest – po 1 denní aplikaci (8x5 minut) zcela v pořádku. Dítě 4 roky – opar – 2x5 minut za 1 den bez problémů. Žena 62 let – bolest ucha – nasvícení za 2 dny (3x10 minut) bez potíží.
Anděla Čisáriková (Brno)
Po aplikaci Biostimulu na bolesti krční páteře došlo ke značnému zlepšení. Rovněž Biostimul využívám při oparu na rtu, dochází ke změnšení puchýře. Vlasy mi přestaly vypadávat. Revma v remenním kloubu po nasvícení vždy po několika dnech ustoupí.
Jitka Šetlerová (Třebíč)
Výborně se Biostimul osvědčil při herpes labialis a na počátku hojení při bolestivých ragádách (bolestivé trhlinky na kůži), i jako prevence mastitidy (zánět prsní žlázy). Zlepšení i po zánětu průdušek, sinusitidě a tonsilitidách. Proto jsem koupila Biostimul i pro dceru a syna.
MUDr. Vendulka Čelková (Trenčín)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015