Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Migréna

Biostimul úspěšně aplikuji při migréně, různých bolestech, na bradavice, na akné...
Šárka Koppová (Hradec Králové)
Som velmi vďačnou uživatelkou vašej lampičky. Zo začiatku som bola velmi nedoverčivá, ale je to zázrak, ktro mi uplně odstranil moje ťažké migrény a pomáha mi bojovať s astmou tak, že sprej ktorým som musela používat takmer denně, už takmer nepotrebujem.
Anna Malíková (Brodzany)
Pomohlo mi to na kožní problémy – akné, plíseň na dolní končetině. Dále při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy. Mamince – pomoc od bolestí s tenisovým loktem, bolestí zad a při nachlazení.
Vladimíra Dušková (Dačice)
Komentár Biotherapy:
Široka terapeutická účinnost Biostimulu je dána principem působení světelné energie na buňky. Zjednodušeně řečeno Biostimul neléčí, ale účinně dodává oslabeným buňkám chybějící energii. Ty pak dokáží rychle regenerovat a obnovit svoji funkci a následně problém vyřešit tak, jak to po většinu našeho života dělají v době, kdy jsme zdraví ...
Velmi dobré účinky na bolest hlavy. Jednička na bolesti krku, pomáhá s akné, má dobrý účinek na léčbu jizev, léčí rýmu. Rychlá hojivost otevřených ran. To jsou naše zkušenosti s Biostimulem. Díky za něj.
Lukáš Pouchlý (Ostrava)
Komentár Biotherapy:
Univerzálnost a jednoduchost použití – není třeba přemýšlet o tom, zda je vhodné Biostimul použít, ale jen jak ho použít, to je to, co dělá z fototerapie Biostimulem již dnes léčebnou metodu první volby.
V srpnu roku 2002 jsem si zakoupila biolampu Biostimul. V té době jsem trpěla úpornými bolestmi hlavy - migrénami, asi 2x měsíčně. Začala jsem používat biolampu vždy již v počátečním stavu a bolest hlavy spolehlivě zmizela do 20 minut. Dnes, tj. v květnu 2003 mohu říci, že jsem od doby, co mám tenhle malý zázrak, nemusela použít ani jednu tabletu od bolesti, i když někdy byly mé stavy dost těžké. Jsem velice vděčná lidem, kteří mě s tímto výrobkem seznámili a hlavně firmě Biotherapy, která mi umožnila nejen zlepšit mé zdraví, ale pomoci při různých problémech i mým přátelům.
Marcela Vyroubalová (Staré Město p. Sněžníkem)
Komentár Biotherapy:
V případě migrény a podobných potíží, provázených silnou bolestí hlavy, je vhodné aplikovat přístroj na spánky, temeno hlavy a ještě připojit nasvěcování krční šíje a páteře. Tímto způsobem si již pomohlo mnoho lidí, nad kterými jejich lékař už jen zoufale lomil rukama a kteří měsíčně utráceli neuvěřitelné sumy v lékárnách za preparáty, které jim nedokázaly dlouhodobě pomoci. V souvislosti s migrénou: nejnovější řada přístrojů BioStimul je vybavena novým softwarem, který umožňuje vypnutí zvukové signalizace během terapie. Tato funkční změna byla učiněna na základě požadavků našich klientů, pro větší pohodlí právě při aplikacích u různých bolestí hlavy.
Díky BioStimulu zmizela těžká migréna, kterou jsem mívala tak 1x za 1/4 roku - to je super!
Jolana Králová (Olomouc)
Komentár Biotherapy:
V případě migrény se nejvíce osvědčila aplikace BioStimulu na spánky, střed čela, temeno hlavy a krční páteř. Důležité je začít co nejdříve, nejlépe hned při prvních příznacích, a co je hlavní - vytrvat!
Během své dnes již téměř 30leté praxe v psychoenergetice a léčitelství jsem se setkal s mnoha způsoby léčby a samoléčby. Zmíním se pouze o léčebných účincích světelné terapie, neboť mi rukama prošla řada bioptronových a jiných lamp, jejichž léčebná účinnost byla opět různá. Obecně se dá ale říci, že světelná terapie je poměrně slušně účinná, a to zejména proto, že je to terapie organismus šetřící, nepůsobí na organismus destruktivně a je proto vhodná také pro děti a starší lidi. Prototyp biolampy podobné Biostimulu používám již 12 let, poměrně se značným úspěchem, a to zejména pro léčbu alergií u dětí, různých bolestivých stavů, ekzémů – zejména svědivých, všech atopických ekzémů, pro podporu imunity, migrén, akutních zánětlivých stavů, revmatických potíží, svalových bolestí apod. Postupně jsem vypozoroval, že pokud se používá Biostimul s pulzním režimem a pozvolným pohybem ve směru otáčení hodinových ručiček, dochází znatelně rychleji k utlumení bolesti, svědění a zklidnění. Pokud se Biostimulem otáčí proti směru chodu hodinových ručiček, tedy doleva, může se bolest krátkodobě vybudit, ale lze toho úspěšně využít pro stimulaci například ochrnutí, zmenšení otoků, zlepšení pohybů a jeho koordinace, což lze využít pro podporu léčby například roztroušené mozkomíšní sklerózy a podobných stavů. Návod, který je k přístroji dodáván, je velmi odborně fundovaný i pro laiky, pro které je přístroj zejména určen, a je dostatečně vyčerpávající. Přístroj, který je příznivě cenově dostupný, je pro širokou veřejnost velmi vhodný, a to jako dobrá podpůrná terapie pro léčbu stanovenou lékařem, kterého ale samozřejmě nemůže nahradit.
Jaroslav Kůta (České Budějovice)
Komentár Biotherapy:
Tato 12letá zkušenost s léčbou prostřednictvím polarizovaného světla biolampy nepotřebuje žádný komentář a velmi kladné hodnocení našeho BioStimulu nás nesmírně potěšilo. Neméně potěšitelný je i fakt, že světelná terapie je dnes již všeobecně uznávanou léčebnou a preventivní metodou, a to pro odborníky jak z oblasti alternativních, tak i klasických metod léčby.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015