Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Kŕčové žily

Mám problém s křečovými žilami. Každý večer nasvěcuji Biostimulem akupukturní oblasti: levá ruka – malíček z vnější strany, levá noha – druhý kloub palce z vnější strany. Po namáhavé celodenní práci ustupuje bolest nohou, křeče (hlavně úleva večer), žíly se pomalu zatahují.
Anežka Škrobáková (Mutěnice)
Komentár Biotherapy:
Při sestavování návodu k použití jsme při stanovování tzv. akupunkturních oblastí využili velikosti aplikační plochy Biostimulu - jeho uživatelé tak nejsou nuceni složitě vyhledávat jednotlivé akupunkturní body, což většinou laika odradilo od tohoto druhu terapie hned na začátku. Při pravidelných aplikacích se výsledky brzy dostaví.
Váš produkt Biostimul užívám 1 měsíc. Mám křečové žíly na nohách. Používám ho ráno na jednu nohu a večer na druhou nohu, 15 minut. Zatím jsem s ním velmi spokojená.
Marie Ráčková
Nasvěcovala jsem si křečové žíly na obou nohách, kolena a pravé rameno. Bolesti ustoupily a lépe se mi chodí. Myslím, že mě to pomohlo.
Eva Krbková (Opatovice)
Pomáhá na zmírnění nitroočního tlaku. Úleva nastává po třetí minutě svícení BioStimulem. Taktéž výborné na vnitřní křečové žíly na dolních končetinách.
Jiří Roll (Horní Kozolupy)
Komentár Biotherapy:
Nepříjemný nitrooční tlak bývá často předzvěstí glaukomu (zeleného zákalu). Včasné nasazení BioStimulu je i v tomto případě vhodnou prevencí těžšího onemocnění. Při aplikaci BioStimulu v oblasti oka upřednostňujte – pokud se nejedná o běžné ječné zrno nebo zánět očního víčka – nasvěcování oblastí spánku a krční páteře. Vyvarujte se aplikací do otevřeného oka a nepoužívejte pulzní režim.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015