Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Kašeľ

Pomohlo mi to na kožní problémy – akné, plíseň na dolní končetině. Dále při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy. Mamince – pomoc od bolestí s tenisovým loktem, bolestí zad a při nachlazení.
Vladimíra Dušková (Dačice)
Komentár Biotherapy:
Široka terapeutická účinnost Biostimulu je dána principem působení světelné energie na buňky. Zjednodušeně řečeno Biostimul neléčí, ale účinně dodává oslabeným buňkám chybějící energii. Ty pak dokáží rychle regenerovat a obnovit svoji funkci a následně problém vyřešit tak, jak to po většinu našeho života dělají v době, kdy jsme zdraví ...
Tříletá dcera – těžký atopik s potravinovou alergií – hojení ekzému, zatahování krvácejících ran. Šestiletý syn – bronch. astma, porucha imunity – tlumení kašle, uvolnění hlenů. Já – úraz hlavy a krční páteře – bolesti hlavy, zad, brnění horních i dolních končetin, pocity na zvracení, závratě – po používání ústup bolesti po 3 dnech aplikace. Používáme Biostimul od 10. 12. 2002.
Jitka Ročňová (Miřetice u Hlinska)
Komentár Biotherapy:
Pokud budete někdy váhat nad tím, zda je pro váš konkrétní problém terapie polarizovaným světlem vhodná, pak je třeba si uvědomit, že správně položená otázka nezní zda ano či ne, ale pouze „jak?”! Mějte na paměti, že zázraky se nedějí a pokud ano, tak jen a jen ve vašem vlastním těle. To si za pomoci energie dodané BioStimulem dokáže s problémem nejlépe poradit samo.
Nachlazení – po 3-4 dnech svícení jsme bez rýmy i kašle. Bolesti kloubů a zad odcházejí po 1-2 aplikacích a rozseklý ret + odřeniny se po 3-4 aplikacích zneviditelňují.
Jana Moudrá (Ústí nad Labem)
Komentár Biotherapy:
Máte podobné problémy? Tak jen sviťte – čím dříve, tím lépe a v případě prvních příznaků nachlazení to platí dvojnásob! Nejen tato zkušenost potvrzuje, že včasnou aplikací biolampy můžete počínající onemocnění zastavit hned v jeho zárodku a nemoc nemusí vůbec propuknout.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015