Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Karpálne tunely

Brnění konečků prstů začalo při pletení. V roce 2002 to došlo tak daleko, že jsem neudržela prázdnout igelit. tašku a v noci nespala. Už jsem byla zoufalá. Při vyšetření u lékaře jsem se dozvěděla, že mám "karpální tunel" kterého se můžu zbavit menší operací. Tu jsem ale nechtěla a tak mi lékař doporučil, abych zkusila ozařování biolampou. Zlepšilo se to a tak jsem si koupila Biostimul. Zjistila jsem, že je lepší než biolampa (rozuměj halogenová). Po celý měsíc 3 krát denně jsem si postižené místo ozařovala a světe, div se, ono to pomohlo a tak po dlouhé době už můžu spokojeně spát.
Markéta Kadeřábková (Rakovník)
Biostimul jsem měla krátkou dobu. Můj pes, je mu 13,5 roku, začal mít problémy s páteří v bederní oblasti – měl obtíže při chození. Po telefonátu na konzultační linku Biotherapy jsem začala nasvěcovat doporučená místa a bylo vidět zlepšení a ustoupení bolesti. Začala jsem 2x denně 5 min. stálým světlem 5 dní, dále pulzním 10 dní 2x denně 5 min. problémy ustoupily a pes mi znova běhá, je dobrý. Než jsem začala tyto aplikace, musela jsem ho nosit ven v náručí. Maminku brněla ruka – prsty, v noci je přestala cítit, nasvěcovala je 2x denně 5 min. stálým světlem, po 4 dnech pulzním a po cca 10ti dnech tyto problémy ustoupily.
Jana Hanzlíčková (Výprachtice)
Komentár Biotherapy:
Nepřemýšlejte zdlouhavě o tom, zda se dá na vzniklý zdravotní problém Biostimul použít – ptejte se jen, jak ho správně aplikovat. Jedině díky včasnému dotazu na naši odbornou informační linku je pes paní Hanzlíčkové znovu schopen běhat a nám nezbývá, než jim oběma pogratulovat. Popsaná zkušenost je dalším z celé řady důkazů o vysoké účinnosti univerzální světelné terapie na živé organismy, a to bez rozdílu druhu, věku či pohlaví.
Tři roky jsem nemohla plést, vypadávaly mi věci z ruky. Po svícení Biostimulem asi po 14 dnech mám ruku v pořádku a byla jsem šťastná z prvního upleteného svetru.
Marta Pustková (Havířov - město)
Komentár Biotherapy:
S největší pravděpodobností byly popsané obtíže zapříčiněny tzv. syndromem karpálních tunelů. U obdobných případů je efekt terapie Biostimulem zpravidla velmi vysoký a při pravidelném používání i trvalý. Po aplikaci Biostimulu doporučujeme do pokožky okolo citlivého místa vždy lehce vmasírovat dostatečné množství osvědčeného širokospektrálně působícího doplňku BioGel.
10 let měla 79letá babička ucpané karpální tunely, každých 4-5 měsíců musela chodit na injekce do zápěstí, aby vůbec mohla hýbat rukama a aby alespoň částečně ustoupila bolest. Od té doby, co používá lampu Biostimul, ruce vůbec nebolí, injekce ani léky nepoužívá. Lampu používá denně při sebemenší jakékoliv bolesti. Je to pro nás malý zázrak.
Eleonora Remtová (Rotava)
Komentár Biotherapy:
Zkušenost, která jednoznačně dokazuje, že ani vyšší věk není důvodem k tomu, aby se člověk smířil s tím, že lepší už to nebude. Budiž uvedené řádky poučením těm, kdož seniorům říkají, že v jejich věku je nějaká ta pravidelná bolest již normální. Vzhledem k pomalejší odezvě staršího organismu je však žádoucí přiměřené prodloužení doporučené doby aplikace, a to alespoň o 1/3.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015