Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Ekzém

Mám zkušenosti jen ty nejlepší, zklidní atopický ekzém, zacelí rány, zahojí opary, odhojí akné během půl hodiny.
Jana Buchtová (Ústí nad Labem)
Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.
Pavel Hepnar (Břest)
V kombinaci Biostimulu s biokosmetikou zlepšení dětského atopického ekzému, dále uvolnění čelních dutin a horních cest dýchacích a po stimulaci solaru plexus rychlá rekonvalescence po virozách.
Mgr. Petr Julíček (Brno)
Používám Biostimul v rehabilitační praxi, ústup bolestí svalových, kloubních, rychlá odeznění hematomů, zhojení ran po operacích, řezné rány, ekzémy. Osobní – vyléčení syndromu karpálních tunelů, epicondilitidy, premenstruační syndrom, únava svalů.
Hana Vondálová (Ostružná)
Má 7letá dcera měla od 2. měsíce života atopický ekzém, alergie a velmi oslabenou imunitu. Od 3 let velmi silné astma s 1-2 astmatickými záchvaty týdně. 12. 9. jsme začali aplikovat Biostimul na pravou ruku, na akupunkturní bod mezi palcem a ukazovákem. A pod pravým kolenem zezadu nohy. Vše 2krát denně 5 min. Během tří měsíců aplikace pouze 2krát záchvat, dávky léků sníženy na polovinu, celkový stav lepší. Potvrzeno dětským doktorem a z imunologie.
Jaroslav Řezáč (Milovice)
Komentár Biotherapy:
Nezbývá než gratulovat. Nejen k výsledkům terapie, ale i k přístupu ošetřujícího lékaře. Nastolení optimálního modelu, tj. spolupráce alternativní a klasické medicíny, nepochybně přispělo ke značnému úspěchu terapie. Výhodou dětského organizmu je i to, že reaguje v daleko kratším čase a jeho odezva bývá obvykle daleko silnější, než u dospělých.
Navštěvuji rodiny s miminky a Biostimul po velice krátké aplikaci pomáhá dětem od ekzémů na hlavičce i na tělíčku. Mojí mamince pomohl Biostimul při artritidě prstů rukou nejen rychle od bolesti, ale po půl roce svícení může opět pracovat na zahrádce.
Jan Hellinger (Rychnov nad Kněžnou)
Komentár Biotherapy:
V případě dětského organizmu je aplikace progresivní fototerapie doporučována jako univerzální metoda první volby, a to především pro svoji absolutní šetrnost, díky které je riziko vedlejších účinků terapie prakticky vymazáno. V případě bolestivých stavů spojených s poruchou hybnosti je nesmírně důležité, pro následné obnovení hybnosti, pokračovat v terapii Biostimulem (optimálně v kombinaci s BalneoTherapy) po dobu alespoň 12 týdnů a věřte, že výsledky budou stát zato ...
Je toho hodně: blokování krční páteře – mírně ustupuje, léčba plísně nehtu – je u konce, syn po autonehodě – zranění je úspěšně vyléčeno, pokousání od psa - do 3 dnů zahojeno, řezná rána nožem, zranění porcelánem – do 4 dnů zahojeno. Biostimul je skvělý, jsem spokojená ...
Stanislava Ročková (Bystřice p.H.)
Komentár Biotherapy:
Dokážete si představit účinnějšího „domácího lékaře”? Navíc je na místo i spotřebu energie nenáročný, nárazu odolný a na obsluhu absolutně jednoduchý. Čím dříve na postižené místo Biostimulem posvítíte, tím dříve Vám bude lépe.
Máme dobré výsledky zejména v oblasti kožních problémů (synovi se lepší stav obličeje s vřídky). Ekzém na rukách se ztrácí.
Bohuslava Provazníková (Náchod)
Komentár Biotherapy:
Odstranění na první pohled viditelných kožních problémů patří mezi jedny z nejvděčnějších a nejvyhledávanějších účinků BioStimulu. I po potlačení zevních projevů však mějte na paměti, že jedině pravidelným preventivním působením biolampy můžete minimalizovat riziko obnovení popisovaných obtíží. A nezapomínejte před nasvěcováním pokožku vždy řádně očistit a pravidelně aplikovat BioFluid - účinek fototerapie bude ještě rychlejší!
Tříletá dcera – těžký atopik s potravinovou alergií – hojení ekzému, zatahování krvácejících ran. Šestiletý syn – bronch. astma, porucha imunity – tlumení kašle, uvolnění hlenů. Já – úraz hlavy a krční páteře – bolesti hlavy, zad, brnění horních i dolních končetin, pocity na zvracení, závratě – po používání ústup bolesti po 3 dnech aplikace. Používáme Biostimul od 10. 12. 2002.
Bohuslava Provazníková (Náchod)
Komentár Biotherapy:
Pokud budete někdy váhat nad tím, zda je pro váš konkrétní problém terapie polarizovaným světlem vhodná, pak je třeba si uvědomit, že správně položená otázka nezní zda ano či ne, ale pouze „jak?”! Mějte na paměti, že zázraky se nedějí a pokud ano, tak jen a jen ve vašem vlastním těle. To si za pomoci energie dodané BioStimulem dokáže s problémem nejlépe poradit samo.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015