Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Dna

Moje první zkušenost byla skvělá – ihned v začátku jsem zažehnala opar, bolesti hlavy! Po návštěvě stomatologa jsem měla natržený koutek – po 5minutovém nasvícení nepříjemná bolest zmizela. Nasvěcuji dnu – chová se ke mně hezky – nebolí! Dceři zmizely praskance na hřbetě rukou a po volejbale (zápase i tréninku) si úspěšně svítí záda.
Hana Vajnlichová (Praha 5)
Komentár Biotherapy:
Rychlé výsledky po první terapii jsou tou nejlepší zkušeností a jistě i motivací k pravidelnému aplikování biolampy BioStimul. Přidáte-li k tomu ještě jednoduché a bezpečné používání, pak je celkem logické, že se biolampa stále častěji stává první volbou při potlačování všech běžných zdravotních obtíží. Pokud však máte v domácnosti aktivního sportovce, pak se smiřte s tím, že jedna rozhodně stačit nebude a dříve nebo později budete, díky nadměrnému vytížení vaší biolampy, přinuceni k nákupu biolampy druhé!
Chronická dna – pravá noha (palec) a dva prsty pravé ruky (léčení 3 roky). Doba vyléčení: 3 dny po 30 min. (2krát denně).
Jaroslava Kožíšková (Ústí nad Labem)
Komentár Biotherapy:
Dna je velice nepříjemná bolestivá forma kloubního onemocnění. Pro dlouhodobější efekt terapie je vhodné doplnit aplikace biolampy úpravou jídelníčku (např. snížením konzumace živočišných a mléčných bílkovin a naopak zvýšením podílu zeleniny ve stravě).

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015