Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Depresie

Za krátkou dobu máme s Biostimulem dobré zkušenosti celá rodina. Hlavně při bolesti krční páteře a nohou. Co mě, ale nejvíce překvapilo je pomoc Biostimulu v léčení depresivních stavů, na které trpím v podzimním období. V loňském roce jsem dokonce musela navštívit psychiatra a požádat o léky, které jsem užívala půl roku. Letos se problémy objevily opět, tak jsem vyzkoušela nasvěcovat akupunkturní body, uvedené v příručce a k mému údivu se potíže začaly po dvou dnech vytrácet až vymizely zcela. Stačilo každé ráno, kdy jsou obtíže největší, nasvěcovat 5 minut každý z bodů. Jsem Biostimulu za to moc vděčná, protože léčba touto cestou je mi určitě milejší, než polykání léků.
Ivana Konupková (Svitavy)
Komentár Biotherapy:
Podzimní deprese mají obvykle přímou souvislost s příchodem ročního období, pro které je charakteristické zkracování doby denního světla a zároveň úbytek slunných dní. Z toho je zřejmé, že pokud došlo ke kompenzaci nedostatku přirozeného světla aplikací biolampy, není popisovaný výsledek žádným zázrakem, ale jen přirozenou reakcí po světle hladovějícího organismu. K vyloučení antidepresiv z vašeho jídelníčku nelze než upřímně poblahopřát!
Jeden den svícení mi pomohl k velkému odhodlání. Zamilovala jsem se a pořád jsem nevěděla, na čem jsem, protože onen chlapec mě pořád bral jako dobrou kamarádku. Po krátkém svícení na solar plexus jsem zažila pocit uvolnění, klidu a rovnováhy. Konečně jsem se odhodlala mu napsat, co k němu cítím. Ať dostanu jakoukoli odpověď, vím, že to nebude bolestivé. Lampička mi dopomohla k nalezení víry sama v sebe. Věřím, že tento geniální přístroj přinese mnoha lidem zdraví, klid a světlo lásky.
Renata Letochová (Dubňany)
Komentár Biotherapy:
Víra v BioStimul je to, co mají všichni autoři svých vlastních příběhů společné. Jak je vidno, tak „lampička“ dokáže více než jen potlačit fyzickou bolest nebo zacelit povrchové rány. V každém případě pisatelce této zkušenosti držíme, a doufáme, že ne sami, všechny palce! No, a pokud se s námi v budoucnosti podělí o své další zkušenosti, tak se možná i dovíme, jak to všechno nakonec dopadlo.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015