Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Cukrovka

Vynikající výsledky. Biostimul jsem koupila 25. 4. 2003 a ihned začala s aplikací, protože mám velké zdravotní potíže. Po 8 dnech zjišťuji při ranním měření hladiny cukru v krvi, že hodnota cukru klesá. 24. 4. jsem měla 12,6, dnes, tj. 3. 5. jen 8,3 !! Rovněž zjišťuji ústup bolesti v pravém koleně (revmat. artritida) a značný ústup gynekologických obtíží (mykóza), tak častých při diabetes ...
Daniela Cincibusová (Čáslav)
Komentár Biotherapy:
Tento případ zlepšení stavu a snížení hladiny krevního cukru u diabetiků není rozhodně ani náhodný, ani ojedinělý. Obdobné zkušenosti, které byly dosaženy díky jednoduchému působení na doporučené akupunkturní oblasti, jen potvrzují, že světelná terapie je vážným aspirantem na léčebnou metodu první volby budoucnosti. Přirozený je i ústup ostatních obtíží, které nad cukrovkou oslabeným organizmem měly navrch ...
Astmatické záchvaty – po dvou týdnech znatelná úleva, po třech měsících snížení dávky léků a plnohodnotné krásné žití! Ekzémy u dětí – výsledky 100%. Průdušky – za 14 dnů úplná vyhojení. Neopakuje se a je to 7 měsíců a je podzim, kdy se většinou problémy opakují – nic takového. Obtíže pohybového aparátu – páteř, 2x po operaci – myšička Biostimul funguje! Cukrovka – výborné výsledky.
Brigita Dufková (Bílá Třemešná)
Komentár Biotherapy:
Takovéto zkušenosti, které dokumentují návrat uživatelů Biostimulu k plnohodnotnému způsobu života, jen znovu a znovu potvrzují obrovské možnosti světelné terapie při léčbě celé řady onemocnění. Někdy opravdu stačí jen pár aplikací a toužebně očekávaná úleva se dostaví velmi rychle. U chronických stavů je však obvykle třeba absolvovat celou doporučenou kúru. U astmatu lze Biostimul aplikovat jak při akutním potlačování záchvatů, tak při preventivním působení, jehož cílem je jejich výskyt omezit nebo zcela potlačit.
Rameno – zánět. Doktorem doporučen Voltaren. Nepomáhal a bolest neustupovala. Po aplikaci lampičky Biostimul během tří dnů bolest povolila. Mastí budu mazat kocoura. Vysoký krevní tlak – po nasvěcování za čtyři dny klesnul na 135/75. Doktor mi říkal, že mám tlak jako mladá holka! Snížení glykémie z 9,8 na 7,6 za čtyři dny! Super bomba!
Erika Rochlová (Český Těšín)
Komentár Biotherapy:
U obdobných zkušeností je třeba mít na paměti, že prioritu má vždy aplikace na závažnější onemocnění, které často bývá i prapůvodcem obtíží dalších. K těmto onemocněním patří právě diabetes, a tak je jen přirozené, že po jeho zlepšení dochází rychleji i k ústupu dalších obtíží.
Zlepšení diabetu (prokazatelné při měření hodnot glykémie – snížení hladiny cukru) a celkově se cítím lépe. Nasvěcování akupunkturních bodů – pata 14, zlepšení prokrvení nártu a zmenšení bolesti dolní končetiny.
Anna Bouchnerová (Varnsdorf)
Komentár Biotherapy:
Zlepšení stavu a snížení hladiny krevního cukru u diabetiků patří bezesporu k velkým úspěchům světelné terapie. Správný výběr akupunkturních oblastí hraje velice důležitou roli pro celkový úspěch terapie. V návodu uvádíme dvě hlavní oblasti, body 9 a 16, a tři alternativní oblasti, které zařazujte individuálně podle vypozorovaného vlivu na výsledky terapie.
Je mi 87 let. Jak poslední léta běží, přicházejí i různé zdravotní problémy. Ať už to byla prostata, nízký krevní tlak, bolesti nohou při chůzi, otoky kotníků, artróza ramenních kloubů, kyčelních kloubů a v neposlední řadě cukrovka. Snažil jsem se těmto nepříjemným nemocem čelit různými zaručenými prostředky, nabízenými reklamními agenturami, za které jsem zaplatil několik set korun. Dospěl jsem však k názoru, že to byly vyhozené peníze, protože bolesti a ostatní zdravotní problémy trvaly dál. Měl jsem však nakonec přeci jen štěstí a to v podobě koupě zázračného přístroje. Je to BioStimul, systém světelné terapie, světlo, které léčí. Vlastním ho již tři měsíce a výsledky jsou vynikající. Nízký tlak, který mě provázel několik let závratěmi a točením hlavy, jsem aplikacemi tohoto přístroje odstranil za tři neděle. Nyní mám krásný krevní tlak 120 - 125 na 60 - 70. Podařilo se mi také vyřešit problémy s prostatou, kdy jsem musel jít za noc 3-4x na záchod a nyní pouze jedenkrát. Tohoto výsledku jsem docílil za jeden a půl měsíce. Za dva a půl měsíce jsem se zbavil bolestí při chůzi. Předtím jsem po 200 - 400m chůze musel zastavit, abych mohl po určité době v chůzi pokračovat. Dobré výsledky jsem zaznamenal při aplikaci na posílení imunity, při poruše spánku. Po užití přístroje 5 minut před spaním jsem mohl ovlivnit můj do té doby neklidný spánek. Zlepšil se mi také stav vlasů, které mi již začaly řídnout. Po třiceti aplikacích mám vlasy jako před lety. Nejvíce si však cením výsledku, kdy se mi podařilo snížit glykemii v krvi. Můj stav 18.8.2003 měl hodnotu 9,9. 14.11.2003 to bylo již 14,8 a při poslední kontrole se mi podařilo snížit hodnotu cukru v krvi na 5,3. Velkým dílem mi k tomu pomohlo kromě zpřísnění diety i aplikace BioStimulu. Vzhledem k tomu, že přístroj mohu použít v 86 případech zdravotních problémů, je to přístroj k nezaplacení a mohu jej každému doporučit.
Antonín Lichtenberg (Ostrov)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015