Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Chrípka

Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.
Pavel Hepnar (Břest)
Po špatném šlápnutí jsem měla silný otok nohy a bolesti – začala jsem 3krát denně svítit 10 minut pulzním režimem, mazala BioGelem a za dva dny vše zmizelo. Pokoušela se mě zlomit chřipka, stačilo 4krát posvítit a chřipka zmizela. Manžel upadl na ledovici a pohmoždil si levé rameno tak, že nemohl rukou hýbat. Měl tam bouli a šílené bolesti. Po prvé aplikaci 10 min. pulzním režimem a natření BioGelem se bolesti utlumily a po 3 dnech vše vymizelo. Lampou svítil 3krát denně. Mně po ostrém jídle opuchnul jazyk, samé pupínky, svítila jsem na vyplazený jazyk 10 min. a do rána vše zmizelo.
Olga Krupičková (Roudnice n.L.)
Komentár Biotherapy:
„Třikrát denně posviť lampou, budeš zdravý jako rys“ – pokud vám tato říkanka něco připomíná, pak vězte, že výše uvedené zkušenosti nejsou pohádkou, ale skutečnými příběhy našich spokojených zákazníků, kterých se denně jen v naší republice odehrávají stovky. Včasnou aplikací biolampy, jak dokazují zkušenosti paní Krupičkové, můžete pohádky vyměnit za své vlastní skutečné příběhy o zdraví a spokojenosti.
Úžasně pomáhá na posílení imunity, od té doby co jí mám, nevím co je nachlazení, chřipka, angína aj. Dále bezvadně pomohla na spáleniny, bolavé nohy, klouby, kuří oka, ekzémy atd. Bezvadná věc, vřele doporučuji!
Jarmila Douchová (Humpolec)
Komentár Biotherapy:
Tento druh zkušeností přímo svádí k parafrázování okřídleného sloganu z filmu Limonádový Joe : „ … bolavé rány, klouby, kuří oka – vše vyléčí … BioStimul”. Pokud se však pokusíme o serióznější pohled na popsanou zkušenost, budeme s největší pravděpodobností překvapeni, jak blízko realitě vlastně uvedený slogan je. Většina popsaných obtíží je ve skutečnosti jen vnějším projevem narušené rovnováhy v lidském organismu. Pokud však dokážeme ve správnou dobu a na správné místo dodat to správné množství energie v takové podobě, jakou dokáže živý organismus využít, pak už se o obnovení rovnováhy (tj. uzdravení) dokáže obvykle postarat organismus sám. Mnohokrát prověřené pravidlo, které říká, že v jednoduchosti je síla, platí i v tomto případě.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015