Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Bolesti zubov

Manžel měl pocit, že ho bolí zuby, které má již řadu let vytrhané. Od té doby, co máme „naše světýlko“, kdykoliv ho ten pocit přepadne, jen ho zapne, přiloží na tvář a má po bolesti.
Marie Hudečková (Želeč)
Komentár Biotherapy:
Za pocitem bolesti stojí nervová zakončení, která i po vytržení zubu v dané oblasti zůstávají. Vlivem správně aplikovaného polarizovaného světla dojde ke zvýšenému vylučování látek potlačujících vnímání bolesti v ošetřované oblasti a zároveň k potlačení přenosu informace o bolesti prostřednictvím nervových drah do mozku. To vše přirozenou cestou a bez nutnosti konzumovat analgetika s jejich nepříjemnými vedlejšími účinky.
Biostimulem jsme léčil bolest zubů, váček. Účinek byl výborný, bolest odezněla. Sleduji výborné výsledky a úlevu při bolestech kloubů. Také při angíně Biostimul pomohl.
Eduard Koudelka (Č.Budějovice)
Mimo běžné potíže využívám Biostimul při bolestech zubů s opravdu dobrými zkušenostmi.
Miroslava Knapovská (Městská Habrová)
Komentár Biotherapy:
Pro svoji vysokou efektivnost proti bolesti je Biostimul "zdravou" alternativou analgetik, bez rizika vedlejších účinků, předávkování nebo vzniku závislosti.
Nachlazení, bolesti hlavy, rýma a bolesti všech zubů. Nasvěcování dutin, kořen nosu, strany krku. Denně 3x nasvícení Biostimulem, už po prvním dnu úleva od bolesti, částečné uvolnění nosu. 3 dny stačilo svítit a byla jsem opět v pořádku. Vřelé díky!
Božena Špalková (Buchlovice)
Komentár Biotherapy:
Při silném nachlazení bývá příčinou vzniku bolestivých stavů zastření nosních a čelních dutin. Při správné a včasné aplikaci Biostimulu na více místech v souladu s popsanou zkušeností se vytoužená úleva dostaví obvykle velmi rychle ...
Při bolesti dásní po broušení zubů mi po 3 x 5 min. svícení Biostimulem na dáseň a tvář bolest pominula.
Zdeněk Vajnlich (Praha 6)
Komentár Biotherapy:
Nepříjemné pocity spojené s bolestí zubů zná snad každý z nás. Podobně jako např. u aftů i zde lze biolampu BioStimul aplikovat na postižené místo dvojím způsobem: buď přímo (otevřenými ústy) anebo přes tvář. Vhodnější je v tomto případě použití pulzního režimu.
Bolesti zubů, váček a hemoroidy téměř ihned přestaly bolet. Při nachlazení a rýmě jsme nasadili biolampu hned na začátku obtíží a rýma přešla velmi rychle. Modřina zmizela po 4 dnech.
Jana Trojanová (Klepačov)
Komentár Biotherapy:
Jak vidíte, ne vždy je třeba organismus zbytečně zatěžovat léky proti bolesti či chřipce. S akutní bolestí si biolampa dokáže poradit nejen zdravěji, ale dokonce i lépe a rychleji. Vždy však mějte na paměti, že odstraněním bolesti ještě neřešíte její příčinu, a proto následnou návštěvu u lékaře lze jen doporučit.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015

 
404 Not Found