Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Bolesti hlavy

Velmi dobré účinky na bolest hlavy. Jednička na bolesti krku, pomáhá s akné, má dobrý účinek na léčbu jizev, léčí rýmu. Rychlá hojivost otevřených ran. To jsou naše zkušenosti s Biostimulem. Díky za něj.
Lukáš Pouchlý (Ostrava)
Nachlazení, bolesti hlavy, rýma a bolesti všech zubů. Nasvěcování dutin, kořen nosu, strany krku. Denně 3x nasvícení Biostimulem, už po prvním dnu úleva od bolesti, částečné uvolnění nosu. 3 dny stačilo svítit a byla jsem opět v pořádku. Vřelé díky!
Božena Špalková (Buchlovice)
Komentár Biotherapy:
Při silném nachlazení bývá příčinou vzniku bolestivých stavů zastření nosních a čelních dutin. Při správné a včasné aplikaci Biostimulu na více místech v souladu s popsanou zkušeností se vytoužená úleva dostaví obvykle velmi rychle ...
V srpnu roku 2002 jsem si zakoupila biolampu Biostimul. V té době jsem trpěla úpornými bolestmi hlavy - migrénami, asi 2x měsíčně. Začala jsem používat biolampu vždy již v počátečním stavu a bolest hlavy spolehlivě zmizela do 20 minut. Dnes, tj. v květnu 2003 mohu říci, že jsem od doby, co mám tenhle malý zázrak, nemusela použít ani jednu tabletu od bolesti, i když někdy byly mé stavy dost těžké. Jsem velice vděčná lidem, kteří mě s tímto výrobkem seznámili a hlavně firmě Biotherapy, která mi umožnila nejen zlepšit mé zdraví, ale pomoci při různých problémech i mým přátelům.
Marcela Vyroubalová (Staré Město p. Sněžníkem)
Komentár Biotherapy:
V případě migrény a podobných potíží, provázených silnou bolestí hlavy, je vhodné aplikovat přístroj na spánky, temeno hlavy a ještě připojit nasvěcování krční šíje a páteře. Tímto způsobem si již pomohlo mnoho lidí, nad kterými jejich lékař už jen zoufale lomil rukama a kteří měsíčně utráceli neuvěřitelné sumy v lékárnách za preparáty, které jim nedokázaly dlouhodobě pomoci. V souvislosti s migrénou: nejnovější řada přístrojů BioStimul je vybavena novým softwarem, který umožňuje vypnutí zvukové signalizace během terapie. Tato funkční změna byla učiněna na základě požadavků našich klientů, pro větší pohodlí právě při aplikacích u různých bolestí hlavy.
S Biostimulem jsem velmi spokojená, protože jej celá má rodina skoro denně používá. Hlavně ho užíváme na různá nachlazení, jako třeba rýma (do 3 dnů mizí), bolení hlavy, bolení v krku (bolest okamžitě přestává), zablokování krční páteře (díky mé profesi na to dost často trpím) – po nasvícení 10-15 min. se mi krásně uvolní a mohu opět otáčet hlavou.
Hana Janoutová (Jílové)
Moje první zkušenost byla skvělá – ihned v začátku jsem zažehnala opar, bolesti hlavy! Po návštěvě stomatologa jsem měla natržený koutek – po 5minutovém nasvícení nepříjemná bolest zmizela. Nasvěcuji dnu – chová se ke mně hezky – nebolí! Dceři zmizely praskance na hřbetě rukou a po volejbale (zápase i tréninku) si úspěšně svítí záda.
Hana Vajnlichová (Praha 5)
Komentár Biotherapy:
Rychlé výsledky po první terapii jsou tou nejlepší zkušeností a jistě i motivací k pravidelnému aplikování biolampy BioStimul. Přidáte-li k tomu ještě jednoduché a bezpečné používání, pak je celkem logické, že se biolampa stále častěji stává první volbou při potlačování všech běžných zdravotních obtíží. Pokud však máte v domácnosti aktivního sportovce, pak se smiřte s tím, že jedna rozhodně stačit nebude a dříve nebo později budete, díky nadměrnému vytížení vaší biolampy, přinuceni k nákupu biolampy druhé!
Po fotbale mám většinou bolesti krční páteře a s tím spojené bolesti hlavy. Končíval jsem na tabletách. Vždy si 2krát posvítím na krční páteř a bolest zmizí.
Ryszard Kiedroň (Třinec)
Začínající rýma, nachlazení a bolesti hlavy – to vše mně po okamžité aplikaci Biostimulu rychle ustupuje. Děkuji za tento skvělý výrobek.
German Kopp (Hradec Králové)
Komentár Biotherapy:
Včasnou nebo ještě lépe preventivní aplikací BioStimulu můžeme účinně potlačit nachlazení a podobné problémy dříve, než nám jejich první příznaky začnou znepříjemňovat život. Nezapomínejte proto svoji biolampu doma, ale mějte ji pokud možno stále při sobě, abyste ji mohli použít vždy, když to bude třeba.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015