Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Bolesti chrbtice

Po častějších aplikacích přístrojem Biostimul jsem zaznamenala výraznou změnu k lepšímu a zároveň i zvýšení mé tělesné kondice. Biostimul není žádný komerční zázrak, který by Vás zázračně vyléčil, ale může výrazně zmírnit průběh a bolesti s naší chorobou spojené. Ti, kteří mne osobně znají, si nemohli nepovšimnou jak se mi v posledním době velmi zlepšila nejen fyzická kondice, ale i něco navíc. Provázející obtíže se natolik zmírnily, že jsem schopna se lépe pohybovat a výrazně ustoupily bolesti, hlavně ráno. Ztuhlost, která mne velmi omezovala a ráno jsem se pohybovala jako robot, mne opustila. Nezbavila jsem se nemoci, jen s ní bojuji a tak chci své zkušenosti nabídnout i Vám. Biostimul není jednoúčelový přístroj, který můžeme využívat jen sami– má širší použití, není jen na revmatické potíže. A ani se nejedná o přístroj, který svého času nabízel dr. Středa, či firma Zepter. Jednalo se o přemrštěné cen, nízký účinek a reklamní trik. Bisotimul je odzkoušen nejen klinicky, ale i na mé vlastní rodině (obě dcery mají Bechtěrevovu chorobu), mnou, v mé praxi fyzioterapeutky.
Drahomíra Vaculová (Praha 9)
Biostimul nám hodně pomáhá. Manžel je Bechtěrevik a já jsem po cévní mozkové příhodě. Na Biostimul jsme si zvykli a zjistili jsme, že opravdu pomáhá. Je to výborný výrobek a všem stejně nemocným ho můžeme jen a jen doporučit.
Dagmar Sochorková (Jeseník)
Biostimul nám moc pomohl při bolestech kloubů, bederní páteře a kolen. Jsme velmi spokojeni.
Vladimíra Měšťanová (Šaratice)
Jsem spokojený, svítíme na všechny bolesti, záda, nohy, manželka na krční páteř. Také jsme svítili na našeho pejska, když byl po úraze.
Jan Macek (Třeboň)
Jsem po dvou operacích páteře a zůstalo mi určité postižení. Po delší době chůze občas přicházely silné bolesti. Po zakoupení Biostimulu jsem začala okamžitě na bolestivá místa Biostimul přikládat. Musím Vám napsat, že jsem se zlepšila, více chodím a bolesti jsou mírnější a někdy jsem úplně bez bolesti. Díky.
Vlasta Vydrová (Litoměřice)
Komentár Biotherapy:
Použití Biostimulu při rekonvalescenci je velice účinný nástroj pro potlačení různých obtíží, které mohou po operacích pohybového aparátu u pacientů po delší dobu přetrvávat. Nadměrná konzumace léků proti bolesti dnes již nemusí být jediným řešením.
Úžasně účinná metoda - vyzkoušeno na celé rodině od 1ročního miminka až po 72letou babičku! Kupoval jsem to pro svoji maminku, která má už 20 let potíže s nohama a páteří. Doktoři jí dali důchod, ale nedokázali pomoci od bolesti a stanovit diagnózu. Posíláni do lázní pomůže na chvilku a braní prášku je pro organizmus z dlouhodobého hlediska spíše škodlivé než pomáhající. Ano, častečně to pomáhá třeba na bolest, ale druhá strana mince je ta, že to škodí jiným našim orgánům... Ano, fototerapie Biostimulem pomohla naši rodině k výraznému zlepšení zdraví. Maminka se svítí skoro každý den a diky tomu může chodit a bez bolesti! Babičce díky Biostimulu nemuseli řezat břicho, když ležela po mozkové příhodě v nemocnici a z ničeho nic se nafoukla. Už ji chtěli odvézt na sál, ale mamča ji ještě před tím 30 min. svítila - k překvapení doktorů operace nebyla potřebná! Zjistili jsme, že jsme se rozhodli správně - máme doma osobního domácího doktora Biostimula, který nám pomáhá využívat všechny výhody této terapie - bez chemie, úspora času, peněz a HLAVNĚ ZDRAVÍ - máme ho přeci jenom jedno... Přejeme všem, aby ho měli také!
Michal Kuruc (Kutná Hora)
Měl jsem dlouhodobé problémy s krční páteří (točení hlavy, závratě) a dále bolest na hrudi. Pravidelným každodenním nasvěcováním Biostimulem v oblasti krční páteře se výrazně zmenšily problémy s bolestí jak za krkem, tak i na hrudi. Další viditelné zlepšení díky používání Biostimulu nastalo při alergické rýmě.
Alois Zelenka (Rokycany)
Po ujetí asi 100km na mopedu jsem měl velkou bolest páteře v místech, kde záda začínají ztrácet své slušné jméno. Po hodinovém nasvícení večer jsem druhý den v práci nevěděl o tom, že jsem nějaké obtíže měl a v pohodě jsem zvedal i 50kg těžké věci.
Jan Janošík (Zábřeh na Moravě)
Přístroj Biostimul používám zejména při bolestech bederní a krční páteře, na kolenní klouby, při nachlazení. Nejvíce však jako prevenci přes akupunkturní body. Biostimul je mým (naším) domácím lékařem.
Ing. Bedřich Štěpánek (Němčice)
Několik let se mi vracívala bolest zad. Používáním Biostimulu bolest zmizela a preventivním nasvěcováním jí nyní předcházím. Podařilo se mi také skoncovat s opary a bradavicemi. Díky Biostimulu na mateřské dovolené bezproblémově hojím už 11 měsíců.
Jana Kernová (Rudoltice)
Zkušenosti s produktem Biostimul velmi dobré. Krční páteř- po aplikaci (20krát) zmírnění až k odeznění. Kotníky po úrazu, svědění- úplně odešlo. Manželka opar - vyléčen. Otevřená rána po úrazu - uzavřeno. Artroza kol. kloubů - nevyléčeno, ale zmírňuje bolesti na přijatelnou míru. Manželka páteř po úrazu - zmírňuje bolest. Vřele doporučuji všem. Po půlročním užívání jsme spokojeni.
Marie a Cyril Trávníčkovi (Boršice)
Biolampa Biostimul mě značně pomohla od bolesti při zlomenině kostrče po pádu ze stromu. Nebýt Biostimulu, manželka by musela volat pohotovost. Potom mi úplně otupily prsty na nohou až po klenbu (souvislost s kostrčí). Od největší bolesti mně bylo pomoženo nasvěcováním pulsním režimem na sedací části + gel a stálým režimem ze zadu nad levým kotníkem a pod pravým kolenem. Z nutných důvodů jsem potřeboval druhý den odjet na vzdálenost přes 200 km a po opakovaném nasvěcování a díky bateriovému zdoji jsem to byť s velkým přemáháním absolvoval. Že kostrč byla zlomena jsem se dozvěděl po 14 dnech na rentgenu. Jedinými analgetiky po celou dobu byl Biostimul. Smekám před skvělým produktem a týmem lidí, kteří ho dokázali vyrobit.
F. Krčmář (Lanškroun)
Manžel měl delší dobu po úrazu hlavy ztuhlou šíji. Nemohl bez problémů otáčet hlavou. Nasvěcováním Biostimulem ráno a večer + aplikace BioGelu problém vymizel a nevrátil se – to jen asi po týdenním svícení 2x denně.
Marie Škrobáková (Mutěnice)
Komentár Biotherapy:
Ne vždy se výsledky u zanedbaných poúrazových stavů dostavují tak rychle. Čím později Biostimul do rekonvalescence zapojíte, tím déle jej pak obvykle musíte aplikovat.
Biostimul jsem měla krátkou dobu. Můj pes, je mu 13,5 roku, začal mít problémy s páteří v bederní oblasti – měl obtíže při chození. Po telefonátu na konzultační linku Biotherapy jsem začala nasvěcovat doporučená místa a bylo vidět zlepšení a ustoupení bolesti. Začala jsem 2x denně 5 min. stálým světlem 5 dní, dále pulzním 10 dní 2x denně 5 min. problémy ustoupily a pes mi znova běhá, je dobrý. Než jsem začala tyto aplikace, musela jsem ho nosit ven v náručí. Maminku brněla ruka – prsty, v noci je přestala cítit, nasvěcovala je 2x denně 5 min. stálým světlem, po 4 dnech pulzním a po cca 10ti dnech tyto problémy ustoupily.
Jana Hanzlíčková (Výprachtice)
Komentár Biotherapy:
Nepřemýšlejte zdlouhavě o tom, zda se dá na vzniklý zdravotní problém Biostimul použít – ptejte se jen, jak ho správně aplikovat. Jedině díky včasnému dotazu na naši odbornou informační linku je pes paní Hanzlíčkové znovu schopen běhat a nám nezbývá, než jim oběma pogratulovat. Popsaná zkušenost je dalším z celé řady důkazů o vysoké účinnosti univerzální světelné terapie na živé organismy, a to bez rozdílu druhu, věku či pohlaví.
S Biostimulem jsem velmi spokojená, protože jej celá má rodina skoro denně používá. Hlavně ho užíváme na různá nachlazení, jako třeba rýma (do 3 dnů mizí), bolení hlavy, bolení v krku (bolest okamžitě přestává), zablokování krční páteře (díky mé profesi na to dost často trpím) – po nasvícení 10-15 min. se mi krásně uvolní a mohu opět otáčet hlavou.
Hana Janoutová (Jílové)
Komentár Biotherapy:
Nelze, než paní Janotové poblahopřát! Správnou preventivní aplikací BioStimulu, jak při bolestivých stavech, tak při klasickém nachlazení či na sice běžné, ale zato často se opakující potíže, vyloučila zbytečnou konzumaci obvyklých tablet. Biolampa tak opět dokázala, že je více než úspěšnou alternativou konzumace léků, které navíc svými vedlejšími účinky často zbytečně zatěžují léčený organismus.

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015