Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Bércové vredy

Biostimul využíváme u bercových vředů, dekubitů, na bolestivé stavy. Dekubity (proleženiny, povrchové kožní defekty) se rychle zacelují, rány se zklidňují. U bércových vředů se stejně dostavuje výrazně rychlejší granulace.
Domov pro seniory (Pošta Bystrička)
Zkušenosti s pruktem Biostimul mám velmi dobré. Mám potíže s bércovými vředy. Každý den jsem si aplikovala Biostimul na nohy - 3 krát denně, nyní si je ozařuji 2 krát denně a jde vidět, že se mi bolestivá a otevřená místa na nohách začínají hojit.
Blažena Homolová (Rajhrad)
Velmi dobré účinky na bolest hlavy. Jednička na bolesti krku, pomáhá s akné, má dobrý účinek na léčbu jizev, léčí rýmu. Rychlá hojivost otevřených ran. To jsou naše zkušenosti s Biostimulem. Díky za něj.
Lukáš Pouchlý (Ostrava)
Jsem zdravotní sestra a pracuji u seniorů. Použití biolampy velice využíváme, hlavně na bércové vředy, proleženiny apod. Sama mohu potvrdit účinnost této lampy s úspěšností 90%.
S. Prokešová (Šluknov)
Dlouhodobé léčení otevřených bércových vředů u tety - prakticky bez pozorovatelných výsledků. Po 14ti dnech aplikace BioStimulu - zavřená ložiska vředů. Je to super.
František Žídek (Podhradní Lhota)
26. 8. 2002 jsem zakoupila biolampu Biostimul pro svoji matku, která jezdila s velkým bércovým vředem na osvěcování do nemocnice (80 Kč jedno osvícení). Po 14 dnech mi velmi děkovala, protože bércový vřed velký jako dlaň je vyléčený.
Vlasta Řepová (Jasenná)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015