Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Artróza

Artróza kolena - okamžité zlepšenie. Zlomený členok - zlepšenie, obarenie vriacou vodou - okamžitá reakcia k dobru bez začervenania a pľuzgierov. Psoriáza - zlepšenie stavu, akné - zlepšenie po 3 ožiareniach, modriny po páde - po 3 ožiareniach sú preč.
Mária Kučerová (Bratislava)
Je mi 74 let a trpím artrózou kolen. Známá mě doporučila Biostimul, že s ním má dobré zkušenosti při léčbě různých nemocí. Tak jsem si přístroj koupila také a zahájila jsem úspěšné léčení. Jsem velice spokojená s jeho účinky. Děkuji.
Bohumila Maláčová (Smiřice)
Jsem na Biostimulu doslova závislá. Velmi špatně chodím, nasvěcuji si kolenní klouby kvůli artróze, dále svítím na imunitu, mám revma. Moc mě pomáhá.
Drahomíra Kocábová (Ivančice)
Je mi 87 let. Jak poslední léta běží, přicházejí i různé zdravotní problémy. Ať už to byla prostata, nízký krevní tlak, bolesti nohou při chůzi, otoky kotníků, artróza ramenních kloubů, kyčelních kloubů a v neposlední řadě cukrovka. Snažil jsem se těmto nepříjemným nemocem čelit různými zaručenými prostředky, nabízenými reklamními agenturami, za které jsem zaplatil několik set korun. Dospěl jsem však k názoru, že to byly vyhozené peníze, protože bolesti a ostatní zdravotní problémy trvaly dál. Měl jsem však nakonec přeci jen štěstí a to v podobě koupě zázračného přístroje. Je to BioStimul, systém světelné terapie, světlo, které léčí. Vlastním ho již tři měsíce a výsledky jsou vynikající. Nízký tlak, který mě provázel několik let závratěmi a točením hlavy, jsem aplikacemi tohoto přístroje odstranil za tři neděle. Nyní mám krásný krevní tlak 120 - 125 na 60 - 70. Podařilo se mi také vyřešit problémy s prostatou, kdy jsem musel jít za noc 3-4x na záchod a nyní pouze jedenkrát. Tohoto výsledku jsem docílil za jeden a půl měsíce. Za dva a půl měsíce jsem se zbavil bolestí při chůzi. Předtím jsem po 200 - 400m chůze musel zastavit, abych mohl po určité době v chůzi pokračovat. Dobré výsledky jsem zaznamenal při aplikaci na posílení imunity, při poruše spánku. Po užití přístroje 5 minut před spaním jsem mohl ovlivnit můj do té doby neklidný spánek. Zlepšil se mi také stav vlasů, které mi již začaly řídnout. Po třiceti aplikacích mám vlasy jako před lety. Nejvíce si však cením výsledku, kdy se mi podařilo snížit glykemii v krvi. Můj stav 18.8.2003 měl hodnotu 9,9. 14.11.2003 to bylo již 14,8 a při poslední kontrole se mi podařilo snížit hodnotu cukru v krvi na 5,3. Velkým dílem mi k tomu pomohlo kromě zpřísnění diety i aplikace BioStimulu. Vzhledem k tomu, že přístroj mohu použít v 86 případech zdravotních problémů, je to přístroj k nezaplacení a mohu jej každému doporučit.
Antonín Lichtenberg (Ostrov)
S Biostimulem mám výborné zkušenosti. Pomohl mě na artrózu v rameni a také vylepšil žíly na nohách.
Zdeňka Drncová (Třemošná)
Zkušenosti – jen ty dobré – vřele doporučuji! Pracuji s Biostimulem hlavně sama na sobě. Měla jsem problémy s artrózou kolen – dnes mohu bez potíží skákat přes švihadlo, chodit z kopce a kolena nebolí. Je to dobrá věc – pomáhá uzdravovat!
Maruše Smrčková (Náchod)
Biostimul využíváme k léčbě artrózy - zbavení otoků a bolestí, odstranění bolesti zubů, k rychlému hojení ran, navození kvalitního spánku. Doporučuji do všech domácností. Děkuji
Blanka Mikolajová (Ústí nad Labem)
Biostimul používám k zmírnění bolesti. Trpím artrozou III. stupně obou kyčelních kloubů, L5, S1. Po opakovaném použití dochází k velkému zmírnění bolestí a větší pohyblivosti. Biostimul nadále používám k léčení plísní na nohou, oparů na rtech, bolesti levého kolena, zklidnění žaludečních neuróz atd.
Miroslava Malíková (Pomezí)
Několik let mám problémy s kolenem. Dle lékařů je to neléčitelná artróza. Vzhledem k tomu, že jsem vášnivý hráč tenisu, je to pro mne nepříjemná věc. Po 30ti denní aplikaci Biostimulu (3x denně na 4 místa u kolena) už se projevovaly výsledky. Po 3 měsících opět hraji tenis!
JUDr. Zbyněk Bernard (Praha 8)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015