Čo všetko sa dá liečiť
biolampami?

Kedy sa liečba biolampami
neodporúčaProjekt
Biostimul v prevencii
a liečbe detí

Projekt "Zdravá škôlka"


Biostimul vo vrcholovom športe
Biostimul vo vrcholovom
športeBiostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom Biostimul pomáha aj vašim zvieracím miláčikom


Predaj biolámp
Skúsenosti užívateľov
Obchodné podmienky
Kontakt

foto
Máte otázku?
 

Skúsenosti užívateľov - liečba: Alergie

Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.
Pavel Hepnar (Břest)
Měl jsem dlouhodobé problémy s krční páteří (točení hlavy, závratě) a dále bolest na hrudi. Pravidelným každodenním nasvěcováním Biostimulem v oblasti krční páteře se výrazně zmenšily problémy s bolestí jak za krkem, tak i na hrudi. Další viditelné zlepšení díky používání Biostimulu nastalo při alergické rýmě.
Alois Zelenka (Rokycany)
Má 7letá dcera měla od 2. měsíce života atopický ekzém, alergie a velmi oslabenou imunitu. Od 3 let velmi silné astma s 1-2 astmatickými záchvaty týdně. 12. 9. jsme začali aplikovat Biostimul na pravou ruku, na akupunkturní bod mezi palcem a ukazovákem. A pod pravým kolenem zezadu nohy. Vše 2krát denně 5 min. Během tří měsíců aplikace pouze 2krát záchvat, dávky léků sníženy na polovinu, celkový stav lepší. Potvrzeno dětským doktorem a z imunologie.
Jaroslav Řezáč (Milovice)
Od roku 1985 beru od května do srpna léky tlumící příznaky alergie na pyly. Od 3. 6. 2002 používám Biostimul – 2krát denně 5 min. na kořen nosu. Po měsíci jsem léky vysadila.
Jana Kyslíková (Ústí nad Labem)

späť na prehľadNa stránke boli použité (okrem iného) textové a obrazové materiály firmy "Biotherapy".
 
© biolampy.eu, PP Graphic Image, 2015